UTS6104P
Souriau Connection Technology
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS6104P z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS6104P z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | UTS6104P |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.789 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | UTS6104P |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 7401 pcs |
| Izdelek | UTS6104P.jpg |
| Kategorija | Priključki, Interconnects |
| Tip | For Male Pins |
| Ščitenje | Unshielded |
| Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 10-4 |
| Shell material | Thermoplastic |
| Shell Finish | - |
| Serija | Trim Trio® UTS |
| Pakiranje | Bulk |
| Usmerjenost | N (Normal) |
| delovna temperatura | -40°C ~ 105°C |
| Število pozicij | 4 |
| Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vstavi material | - |
| Ingress Protection | IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Vključuje | - |
| Barva ohišja | Black |
| Lastnosti | Coupling Nut |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock |
| natančen opis | 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Material spenjanja oreškov, plating | Thermoplastic |
| Premer spojne gredi | 1.031" (26.19mm) |
| Vrsta kontakta | Crimp |
| Velikost stika | 16 |
| Kontaktiraj obliko | Circular |
| Vrsta priključka | Plug Housing |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Souriau Connection Technology. Imamo 7401 kosov Souriau Connection Technology UTS6104P na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
UTS6103W3S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Na zalogi:
6532
- del #:
UTS600N-FTU-600A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 600A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
74
- del #:
UTS610CCRR - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 RED - Na zalogi:
133249
- del #:
UTS610CCRY - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 YEL - Na zalogi:
144417
- del #:
UTS6104S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Na zalogi:
7670
- del #:
UTS610CCRG - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 GRN - Na zalogi:
156029
- del #:
UTS6103S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT - Na zalogi:
10973
- del #:
UTS6102W2P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Na zalogi:
6258
- del #:
UTS6106P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Na zalogi:
8146
- del #:
UTS610DCG - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG SEALING CAP SIZE 10 - Na zalogi:
16360
- del #:
UTS600N-FTU-500A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 500A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
89
- del #:
UTS610E6SW - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
4501
- del #:
UTS400N-FTU-400A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 400A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
149
- del #:
UTS400N-FTU-350A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 350A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
135
- del #:
UTS6103W3P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Na zalogi:
7954
- del #:
UTS6102W2S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Na zalogi:
6168
- del #:
UTS610E6P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
5106
- del #:
UTS6106S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Na zalogi:
6176
- del #:
UTS6103P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG MALE 3POS INLINE - Na zalogi:
6660
- del #:
UTS610E6S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
5714
