UTS6102W2P
Souriau Connection Technology
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS6102W2P z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS6102W2P z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | UTS6102W2P |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.799 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | UTS6102W2P |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 6258 pcs |
| Izdelek | UTS6102W2P.jpg |
| Kategorija | Priključki, Interconnects |
| Tip | For Male Pins |
| Ščitenje | Unshielded |
| Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 10-2W2 |
| Shell material | Thermoplastic |
| Shell Finish | - |
| Serija | Trim Trio® UTS |
| Pakiranje | Bulk |
| Usmerjenost | N (Normal) |
| delovna temperatura | -40°C ~ 105°C |
| Število pozicij | 4 |
| Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vstavi material | - |
| Ingress Protection | IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Vključuje | - |
| Barva ohišja | Black |
| Lastnosti | Coupling Nut |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock |
| natančen opis | 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Material spenjanja oreškov, plating | Thermoplastic |
| Premer spojne gredi | 1.031" (26.19mm) |
| Vrsta kontakta | Crimp |
| Velikost stika | 12 (2), 20 (2) |
| Kontaktiraj obliko | Circular |
| Vrsta priključka | Plug Housing |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Souriau Connection Technology. Imamo 6258 kosov Souriau Connection Technology UTS6102W2P na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
UTS250N-FTU-250A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
222
- del #:
UTS610CCRG - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 GRN - Na zalogi:
156029
- del #:
UTS6106P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Na zalogi:
8146
- del #:
UTS6104P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Na zalogi:
7401
- del #:
UTS6102W2S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Na zalogi:
6168
- del #:
UTS6103W3S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Na zalogi:
6532
- del #:
UTS250N-FTU-200A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 200A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
235
- del #:
UTS6103P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG MALE 3POS INLINE - Na zalogi:
6660
- del #:
UTS6103W3P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Na zalogi:
7954
- del #:
UTS250N-FTU-225A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 225A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
253
- del #:
UTS400N-FTU-400A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 400A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
149
- del #:
UTS600N-FTU-600A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 600A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
74
- del #:
UTS250N-FTU-175A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 175A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
237
- del #:
UTS6104S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Na zalogi:
7670
- del #:
UTS400N-FTU-250A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
144
- del #:
UTS600N-FTU-500A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 500A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
89
- del #:
UTS6103S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT - Na zalogi:
10973
- del #:
UTS6106S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Na zalogi:
6176
- del #:
UTS400N-FTU-350A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 350A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
135
- del #:
UTS400N-FTU-300A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 300A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
124
