UTS610E6SW
Souriau Connection Technology
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS610E6SW z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS610E6SW z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | UTS610E6SW |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.086 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | UTS610E6SW |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4501 pcs |
| Kategorija | Priključki, Interconnects |
| Voltage Rating | 250V |
| Prekinitev | Solder Cup |
| Ščitenje | Unshielded |
| Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 10-6 |
| Shell material | Polyamide (PA), Nylon |
| Shell Finish | - |
| Serija | Trim Trio® UTS Hi Seal |
| Pakiranje | Bulk |
| Usmerjenost | W |
| delovna temperatura | -40°C ~ 105°C |
| Število pozicij | 6 |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vstavi material | Polychloroprene |
| Ingress Protection | IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Lastnosti | Coupling Nut, UV Resistant |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock |
| natančen opis | 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold |
| Trenutna ocena | 6A |
| Kontaktni material | Brass |
| Končna debelina - parjenje | 16.0µin (0.41µm) |
| Stik s koncem - parjenje | Gold |
| Vrsta priključka | Plug, Female Sockets |
| Barva | Black |
| Odpiranje kabla | - |
| Material backshell, Plating | - |
| Aplikacije | Energy, Instrumentation, Lighting, Telecommunications |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Souriau Connection Technology. Imamo 4501 kosov Souriau Connection Technology UTS610E6SW na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
UTS610E98SW - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
4919
- del #:
UTS610CCRR - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 RED - Na zalogi:
133249
- del #:
UTS6106S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Na zalogi:
6176
- del #:
UTS610E98S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
5391
- del #:
UTS610E7P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP - Na zalogi:
4796
- del #:
UTS610E7S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG 7P INLINE SKT SLD CUP - Na zalogi:
5195
- del #:
UTS610E98SY - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
5149
- del #:
UTS6104P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Na zalogi:
7401
- del #:
UTS6104S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Na zalogi:
7670
- del #:
UTS610DCG - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG SEALING CAP SIZE 10 - Na zalogi:
16360
- del #:
UTS610CCRG - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 GRN - Na zalogi:
156029
- del #:
UTS6124S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLG HSG FMALE 4POS INLINE - Na zalogi:
5953
- del #:
UTS610E98SZ - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
5181
- del #:
UTS610E6S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
5714
- del #:
UTS610CCRY - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 YEL - Na zalogi:
144417
- del #:
UTS6106P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Na zalogi:
8146
- del #:
UTS6124P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE - Na zalogi:
7239
- del #:
UTS610E98P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
6207
- del #:
UTS610E6P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
5106
- del #:
UTS610E98SX - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
4273

