UTS6103S
Souriau Connection Technology
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS6103S z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS6103S z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | UTS6103S |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.885 | $4.442 | $4.331 | $3.997 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $3.775 | $3.442 | $3.22 | $3.039 | ||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | UTS6103S |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 10973 pcs |
| Izdelek | UTS6103S.jpg |
| Kategorija | Priključki, Interconnects |
| Žični merilnik ali območje - AWG | 16 |
| Uporaba | Unshielded |
| Atributi atributov | IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Tip | For Female Sockets |
| Smerno usmerjanje | Crimp |
| Zaključek ščita | Circular |
| Material školjke, Dokončaj | - |
| Shell Finish | Thermoplastic |
| Serija | Trim Trio® UTS |
| RoHS Status | Bulk |
| Plug / Mating Plug Diameter | Black |
| Druga imena | UTS6103S-ND |
| delovna temperatura | -40°C ~ 105°C |
| Število pozicij | 3 (2 + PE) |
| Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Številka izdelka proizvajalca | UTS6103S |
| Velik premer dobavljen | 10-3 |
| Vstavi material | Thermoplastic |
| Vključuje | - |
| Lastnosti | Coupling Nut |
| Razširjen opis | 3 (2 + PE) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Opis | CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT |
| Tok - Max / Contact | Bayonet Lock |
| Material spenjanja oreškov, plating | 1.031" (26.19mm) |
| Premer spojne gredi | - |
| Kontaktiraj obliko | - |
| Kontaktni material | N (Normal) |
| Vrsta priključka | Plug Housing |
| Material telesa | - |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Souriau Connection Technology. Imamo 10973 kosov Souriau Connection Technology UTS6103S na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
UTS400N-FTU-400A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 400A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
149
- del #:
UTS400N-FTU-300A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 300A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
124
- del #:
UTS400N-FTU-350A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 350A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
135
- del #:
UTS250N-FTU-250A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
222
- del #:
UTS400N-FTU-250A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
144
- del #:
UTS600N-FTU-600A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 600A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
74
- del #:
UTS610CCRG - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 GRN - Na zalogi:
156029
- del #:
UTS6102W2S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Na zalogi:
6168
- del #:
UTS6103P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG MALE 3POS INLINE - Na zalogi:
6660
- del #:
UTS610CCRR - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 RED - Na zalogi:
133249
- del #:
UTS6103W3S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Na zalogi:
6532
- del #:
UTS610DCG - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG SEALING CAP SIZE 10 - Na zalogi:
16360
- del #:
UTS6106S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Na zalogi:
6176
- del #:
UTS6103W3P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Na zalogi:
7954
- del #:
UTS6104S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Na zalogi:
7670
- del #:
UTS6106P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Na zalogi:
8146
- del #:
UTS600N-FTU-500A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 500A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
89
- del #:
UTS610CCRY - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 YEL - Na zalogi:
144417
- del #:
UTS6104P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Na zalogi:
7401
- del #:
UTS6102W2P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Na zalogi:
6258
