UTS6124S
Souriau Connection Technology
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS6124S z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS6124S z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | UTS6124S |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN PLG HSG FMALE 4POS INLINE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $5.255 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | UTS6124S |
|---|---|
| Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
| Opis | CONN PLG HSG FMALE 4POS INLINE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5953 pcs |
| Izdelek | UTS6124S.jpg |
| Kategorija | Priključki, Interconnects |
| Tip | For Female Sockets |
| Ščitenje | Unshielded |
| Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 12-4 |
| Shell material | Thermoplastic |
| Shell Finish | - |
| Serija | Trim Trio® UTS |
| Pakiranje | Bulk |
| Usmerjenost | N (Normal) |
| delovna temperatura | -40°C ~ 105°C |
| Število pozicij | 4 (3 + PE) |
| Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vstavi material | - |
| Ingress Protection | IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Vključuje | - |
| Barva ohišja | Black |
| Lastnosti | Coupling Nut |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock |
| natančen opis | 4 (3 + PE) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Material spenjanja oreškov, plating | Thermoplastic |
| Premer spojne gredi | 1.185" (30.10mm) |
| Vrsta kontakta | Crimp |
| Velikost stika | 16 |
| Kontaktiraj obliko | Circular |
| Vrsta priključka | Plug Housing |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Souriau Connection Technology. Imamo 5953 kosov Souriau Connection Technology UTS6124S na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
UTS610E98S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
5391
- del #:
UTS612CCRG - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG CODING RING SIZE12 GRN - Na zalogi:
156592
- del #:
UTS612E10S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP - Na zalogi:
4086
- del #:
UTS610E98SY - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
5149
- del #:
UTS612CCRR - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG CODING RING SIZE12 RED - Na zalogi:
140576
- del #:
UTS610E98SX - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
4273
- del #:
UTS6128P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE - Na zalogi:
7579
- del #:
UTS612E10P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP - Na zalogi:
4207
- del #:
UTS6124SSCR - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG 4POS CABLE SKT - Na zalogi:
5609
- del #:
UTS612DCG - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG SEALING CAP SIZE 12 - Na zalogi:
13155
- del #:
UTS610E98SZ - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
5181
- del #:
UTS610E7S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG 7P INLINE SKT SLD CUP - Na zalogi:
5195
- del #:
UTS6128S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG FMALE 8POS INLINE - Na zalogi:
6047
- del #:
UTS610E6SW - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
4501
- del #:
UTS610E98P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
6207
- del #:
UTS612CCRY - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG CODING RING SIZE12 YEL - Na zalogi:
146740
- del #:
UTS612E14P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP - Na zalogi:
3329
- del #:
UTS610E98SW - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Na zalogi:
4919
- del #:
UTS610E7P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP - Na zalogi:
4796
- del #:
UTS6124P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE - Na zalogi:
7239
