IME08-04NPOZW2S
SICK
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite IME08-04NPOZW2S z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite IME08-04NPOZW2S z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | IME08-04NPOZW2S |
|---|---|
| Proizvajalec | SICK |
| Opis | SEN PROX UNSHLD PNP NC 2M CBL |
| Status svobodnega statusa / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.901 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | IME08-04NPOZW2S |
|---|---|
| Proizvajalec | SICK |
| Opis | SEN PROX UNSHLD PNP NC 2M CBL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| količina Na voljo | 1833 pcs |
| Kategorija | Senzorji, pretvorniki |
| Napetost - oskrba | 10 V ~ 30 V |
| Sklop zaključka | Cable |
| Ščitenje | Shielded |
| Serija | - |
| Tip senzorja | Inductive |
| Razdalja zaznavanja | 0.157" (4mm) |
| Frekvenca odziva | 4kHz |
| Paket / primer | Cylinder, Threaded - M8 |
| Vrsta izhoda | PNP-NC, 3-Wire |
| Druga imena | 1040892 |
| delovna temperatura | -25°C ~ 75°C (TA) |
| Material - telo | Plastic |
| Ingress Protection | IP67 |
| Kazalnik | LED |
| natančen opis | Inductive Proximity Sensor 0.157" (4mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8 |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije SICK. Imamo 1833 kosov SICK IME08-04NPOZW2S na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
IME08-1B5NOZT0S - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHIELD NPN NC M8 - Na zalogi:
1977
- del #:
IME08-04NNSZT0S - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX UNSHIELDED NPN NO M8 - Na zalogi:
1689
- del #:
IME08-04NNSZW2S - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX UNSHLD NPN NO 2M CBL - Na zalogi:
1983
- del #:
IME08-04NNOZW2K - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NC CB - Na zalogi:
1737
- del #:
IME08-04NPOZW2K - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NC CB - Na zalogi:
1650
- del #:
IME08-04NPOZT0S - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX UNSHIELDED PNP NC M8 - Na zalogi:
1910
- del #:
IME08-1B5NOZW2K - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT SHLD NPN NC 2M CB - Na zalogi:
1724
- del #:
IME08-04NNSZT0K - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NO M8 - Na zalogi:
1812
- del #:
IME08-04NPOZT0K - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NC M8 - Na zalogi:
1499
- del #:
IME08-1B5NOZW2S - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHIELD NPN NC 2M CBL - Na zalogi:
1564
- del #:
IME08-04NNSZW2K - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NO CB - Na zalogi:
1691
- del #:
IME08-1B5NOZT0K - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT SHIELD NPN NC M8 - Na zalogi:
1603
- del #:
IME08-04NPSZW2K - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NO CB - Na zalogi:
1818
- del #:
IME08-04NNOZW2S - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX UNSHLD NPN NC 2M CBL - Na zalogi:
1779
- del #:
IME08-04NPSZW2S - Proizvajalci:
SICK - Opis:
SEN PROX UNSHLD PNP NO 2M CBL - Na zalogi:
1578

