IME08-04NNSZT0S
SICK
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite IME08-04NNSZT0S z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite IME08-04NNSZT0S z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | IME08-04NNSZT0S |
|---|---|
| Proizvajalec | SICK |
| Opis | SEN PROX UNSHIELDED NPN NO M8 |
| Status svobodnega statusa / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.402 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | IME08-04NNSZT0S |
|---|---|
| Proizvajalec | SICK |
| Opis | SEN PROX UNSHIELDED NPN NO M8 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| količina Na voljo | 1689 pcs |
| Kategorija | Senzorji, pretvorniki |
| Napetost - oskrba | 10 V ~ 30 V |
| Sklop zaključka | Connector |
| Ščitenje | Shielded |
| Serija | - |
| Tip senzorja | Inductive |
| Razdalja zaznavanja | 0.157" (4mm) |
| Frekvenca odziva | 4kHz |
| Paket / primer | Cylinder, Threaded - M8 |
| Vrsta izhoda | NPN-NO, 3-Wire |
| Druga imena | 1040894 |
| delovna temperatura | -25°C ~ 75°C (TA) |
| Material - telo | Plastic |
| Ingress Protection | IP67 |
| Kazalnik | LED |
| natančen opis | Inductive Proximity Sensor 0.157" (4mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8 |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije SICK. Imamo 1689 kosov SICK IME08-04NNSZT0S na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
646-5/16M - Proizvajalci:
Klein Tools - Opis:
NUT DRIVER HEX SKT 5/16" 9.75" - Na zalogi:
5342

