IME08-04NPSZT0S
SICK
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite IME08-04NPSZT0S z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite IME08-04NPSZT0S z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | IME08-04NPSZT0S |
|---|---|
| Proizvajalec | SICK |
| Opis | SEN PROX PNP NO 4MM M8 |
| Status svobodnega statusa / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.268 | $19.254 | $17.734 | |||
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
| $15.708 | $15.201 | $14.694 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | IME08-04NPSZT0S |
|---|---|
| Proizvajalec | SICK |
| Opis | SEN PROX PNP NO 4MM M8 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| količina Na voljo | 2651 pcs |
| Podatkovni list | IME08-04NPSZT0S Datasheet |
| Izdelek | IME08-04NPSZT0S.jpg |
| Kategorija | Senzorji, pretvorniki |
| Napetost - oskrba | 10 V ~ 30 V |
| Sklop zaključka | Connector |
| Ščitenje | Unshielded |
| Serija | - |
| Tip senzorja | Inductive |
| Razdalja zaznavanja | 0.157" (4mm) |
| Frekvenca odziva | 4kHz |
| Paket / primer | Cylinder, Threaded - M8 |
| Vrsta izhoda | PNP-NO, 3-Wire |
| Druga imena | 1040886 1882-1221 |
| delovna temperatura | -25°C ~ 75°C |
| Material - telo | Nickel-Plated Brass |
| Ingress Protection | IP67 |
| Kazalnik | LED |
| natančen opis | Inductive Proximity Sensor 0.157" (4mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8 |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije SICK. Imamo 2651 kosov SICK IME08-04NPSZT0S na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
SIT1602BC-12-30E-35.840000D - Proizvajalci:
SiTime - Opis:
-20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3 - Na zalogi:
99095
