PXF4055AAB
Arcolectric (Bulgin)
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PXF4055AAB z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PXF4055AAB z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PXF4055AAB |
|---|---|
| Proizvajalec | Arcolectric (Bulgin) |
| Opis | CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $24.011 | $22.598 | $21.892 | $20.479 | $19.35 | |
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PXF4055AAB |
|---|---|
| Proizvajalec | Arcolectric (Bulgin) |
| Opis | CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1674 pcs |
| Podatkovni list | 4000 Series Datasheet |
| Kategorija | Cable Assemblies |
| Tip | Singlemode, Simplex, OS1 |
| Serija | Buccaneer® 4000 |
| Povratna izguba | - |
| Ocene | LSZH |
| Druga imena | 708-2861 |
| delovna temperatura | -25°C ~ 70°C |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dolžina - na splošno | 32.8' (10.0m) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakna (izolacijski material) | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Izguba vstavka | 0.2dB |
| Vrsta vlaken | - |
| Lastnosti | IP66, IP68, IP69K |
| natančen opis | Cable Fiber Optic LC To LC 32.8' (10.0m) |
| Barva - Konektorji | Black, Blue |
| Barva - kabel | Yellow |
| Vrsta kabla | Buffered Fiber |
| Premer kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | 10mm |
| 2. priključek | LC |
| 1. priključek | LC |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Arcolectric (Bulgin). Imamo 1674 kosov Arcolectric (Bulgin) PXF4055AAB na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PXF4054BAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 5M - Na zalogi:
1478
- del #:
PXF51003-AA - Proizvajalci:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Opis:
2 -PORT PCIE BUS EXTENDER (EXPRE - Na zalogi:
445
- del #:
PXF4055CAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 5M - Na zalogi:
1385
- del #:
PXF4054BAB - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 10M - Na zalogi:
1301
- del #:
PXF4055AAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 5M - Na zalogi:
2182
- del #:
PXF60-24S05 - Proizvajalci:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Opis:
DC DC CONVERTER 5V 60W - Na zalogi:
756
- del #:
PXF4054CAB - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 10M - Na zalogi:
1305
- del #:
PXF4055CAC - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 25M - Na zalogi:
966
- del #:
PXF4055AAC - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - Na zalogi:
1304
- del #:
PXF4054AAC - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - Na zalogi:
1547
- del #:
PXF4054AAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 5M - Na zalogi:
1989
- del #:
PXF4054CAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 5M - Na zalogi:
1808
- del #:
PXF4055BAB - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 10M - Na zalogi:
1206
- del #:
PXF550003 - Proizvajalci:
Diodes Incorporated - Opis:
OSCILLATOR XO 155.52MHZ LVDS SMD - Na zalogi:
12110
- del #:
PXF4054BAC - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 25M - Na zalogi:
860
- del #:
PXF4055BAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 5M - Na zalogi:
1581
- del #:
PXF4054CAC - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 25M - Na zalogi:
882
- del #:
PXF4054AAB - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M - Na zalogi:
1825
- del #:
PXF4055BAC - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 25M - Na zalogi:
860
- del #:
PXF4055CAB - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 10M - Na zalogi:
1432

