PXF4055BAC
Arcolectric (Bulgin)
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PXF4055BAC z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PXF4055BAC z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PXF4055BAC |
|---|---|
| Proizvajalec | Arcolectric (Bulgin) |
| Opis | CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 25M |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $47.967 | $45.147 | $43.736 | $40.914 | ||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PXF4055BAC |
|---|---|
| Proizvajalec | Arcolectric (Bulgin) |
| Opis | CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 25M |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 860 pcs |
| Podatkovni list | 4000 Series Datasheet |
| Kategorija | Cable Assemblies |
| Tip | Multimode, Simplex, OM1 |
| Serija | Buccaneer® 4000 |
| Povratna izguba | - |
| Ocene | - |
| Druga imena | 708-2878 |
| delovna temperatura | -25°C ~ 70°C |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dolžina - na splošno | 82.0' (25.0m) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakna (izolacijski material) | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Izguba vstavka | - |
| Vrsta vlaken | 62.5/125 |
| Lastnosti | IP66, IP68, IP69K |
| natančen opis | Cable Fiber Optic LC To LC 62.5/125 82.0' (25.0m) |
| Barva - Konektorji | Black, Blue |
| Barva - kabel | Orange |
| Vrsta kabla | Buffered Fiber |
| Premer kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | 30mm |
| 2. priključek | LC |
| 1. priključek | LC |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Arcolectric (Bulgin). Imamo 860 kosov Arcolectric (Bulgin) PXF4055BAC na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
NMP1K2-H#ECHE-00 - Proizvajalci:
MEAN WELL - Opis:
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12 - Na zalogi:
169

