PXF4054BAB
Arcolectric (Bulgin)
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PXF4054BAB z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PXF4054BAB z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PXF4054BAB |
|---|---|
| Proizvajalec | Arcolectric (Bulgin) |
| Opis | CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 10M |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $31.527 | $29.674 | $28.747 | $26.892 | $25.408 | |
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PXF4054BAB |
|---|---|
| Proizvajalec | Arcolectric (Bulgin) |
| Opis | CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 10M |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1301 pcs |
| Podatkovni list | 4000 Series Datasheet |
| Kategorija | Cable Assemblies |
| Tip | Multimode, Simplex, OM1 |
| Serija | Buccaneer® 4000 |
| Povratna izguba | - |
| Ocene | - |
| Druga imena | 708-2873 |
| delovna temperatura | -25°C ~ 70°C |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dolžina - na splošno | 32.8' (10.0m) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakna (izolacijski material) | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Izguba vstavka | - |
| Vrsta vlaken | 62.5/125 |
| Lastnosti | IP66, IP68, IP69K |
| natančen opis | Cable Fiber Optic LC To LC 62.5/125 32.8' (10.0m) |
| Barva - Konektorji | Black, Blue |
| Barva - kabel | Orange |
| Vrsta kabla | Buffered Fiber |
| Premer kabla | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | 30mm |
| 2. priključek | LC |
| 1. priključek | LC |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Arcolectric (Bulgin). Imamo 1301 kosov Arcolectric (Bulgin) PXF4054BAB na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PXF4055BAC - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 25M - Na zalogi:
860
- del #:
PXF4053BAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 5M - Na zalogi:
1963
- del #:
PXF4055AAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 5M - Na zalogi:
2182
- del #:
PXF4053AAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 5M - Na zalogi:
2913
- del #:
PXF4054CAB - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 10M - Na zalogi:
1305
- del #:
PXF4053CAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 5M - Na zalogi:
1918
- del #:
PXF4055BAB - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 10M - Na zalogi:
1206
- del #:
PXF4054BAC - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 25M - Na zalogi:
860
- del #:
PXF4055AAC - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - Na zalogi:
1304
- del #:
PXF4054CAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 5M - Na zalogi:
1808
- del #:
PXF4054AAC - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - Na zalogi:
1547
- del #:
PXF4054CAC - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 25M - Na zalogi:
882
- del #:
PXF4054AAB - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M - Na zalogi:
1825
- del #:
PXF4053 - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
PNL MNT HOUSING FOR LC CONN - Na zalogi:
10807
- del #:
PXF4051CAC - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 25M - Na zalogi:
1123
- del #:
PXF4055BAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 5M - Na zalogi:
1581
- del #:
PXF4054AAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 5M - Na zalogi:
1989
- del #:
PXF4051CAB - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 10M - Na zalogi:
1880
- del #:
PXF4055AAB - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M - Na zalogi:
1674
- del #:
PXF4054BAA - Proizvajalci:
Arcolectric (Bulgin) - Opis:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 5M - Na zalogi:
1478

