IHSR36F3
APEM Inc.
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite IHSR36F3 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite IHSR36F3 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | IHSR36F3 |
|---|---|
| Proizvajalec | APEM Inc. |
| Opis | SWITCH PUSH HALL EFF 50MA 28V |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 50 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.411 | $18.341 | $17.158 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | IHSR36F3 |
|---|---|
| Proizvajalec | APEM Inc. |
| Opis | SWITCH PUSH HALL EFF 50MA 28V |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1739 pcs |
| Podatkovni list | IHS,IHL Series BrochureIHS,IHL SeriesIH Series News Alert |
| Izdelek | IHSR36F3.jpg |
| Kategorija | stikala |
| Voltage - Output (Max) | 28V |
| Razpon potovanj | 1.7mm |
| Sklop zaključka | Wire Leads |
| Funkcija stikala | Off-Mom |
| Napajalna napetost | 3.5 ~ 24VDC |
| Supply Current | Varies by Supply Voltage |
| Serija | IH |
| Pakiranje | Tray |
| Druga imena | 679-2663 |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Operativna sila | 612gf |
| Tip montaže | Panel Mount, Front |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| natančen opis | Pushbutton Hall Effect Switch 50mA 28V |
| Tok - izhod (maks.) | 50mA |
| Circuit | Single |
| Barva telesa | Black |
| Tip aktuatorja | Round Button |
| Barva aktuatorja | Green |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije APEM Inc.. Imamo 1739 kosov APEM Inc. IHSR36F3 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
IHSM7832RG560L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 56UH 2.4A 140 MOHM SMD - Na zalogi:
40365
- del #:
IHSM7832RG822L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 8.2MH 170MA 21.8 OHM - Na zalogi:
35663
- del #:
IHSM7832RG680L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 68UH 2.1A 160 MOHM SMD - Na zalogi:
38408
- del #:
IHSR4040DZERR13M51 - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
IHSR-4040DZ-51 .13 20% ER E3 - Na zalogi:
69131
- del #:
IHSM7832RG3R3L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 3.3UH 8.1A 17 MOHM SMD - Na zalogi:
37796
- del #:
IHSM7832RG472L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 4.7MH 230MA 10.6 OHM - Na zalogi:
37012
- del #:
IHSM7832RG470L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 47UH 2.6A 120 MOHM SMD - Na zalogi:
36514
- del #:
IHSM7832RG392L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 3.9MH 250MA 9.14 OHM - Na zalogi:
33373
- del #:
IHSM7832RG6R8L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 6.8UH 5.6A 28 MOHM SMD - Na zalogi:
41876
- del #:
IHSM7832RG561L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 560UH 680MA 1.2 OHM - Na zalogi:
38371
- del #:
IHSM7832RG8R2L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 8.2UH 5.3A 32 MOHM SMD - Na zalogi:
36743
- del #:
IHSM7832RG391L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 390UH 800MA 819 MOHM - Na zalogi:
36720
- del #:
IHSM7832RG390L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 39UH 2.8A 95 MOHM SMD - Na zalogi:
34390
- del #:
IHSM7832RG470K - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 47UH 2.6A 120 MOHM SMD - Na zalogi:
31420
- del #:
IHSM7832RG681L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 680UH 630MA 1.58 OHM - Na zalogi:
32386
- del #:
IHSM7832RG820K - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 82UH 1.9A 184 MOHM SMD - Na zalogi:
34741
- del #:
IHSM7832RG562L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 5.6MH 210MA 11.8 OHM - Na zalogi:
39071
