IHSM7832RG391L
Dale / Vishay
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite IHSM7832RG391L z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite IHSM7832RG391L z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | IHSM7832RG391L |
|---|---|
| Proizvajalec | Dale / Vishay |
| Opis | FIXED IND 390UH 800MA 819 MOHM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.08 | $1.012 | $0.978 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | IHSM7832RG391L |
|---|---|
| Proizvajalec | Dale / Vishay |
| Opis | FIXED IND 390UH 800MA 819 MOHM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 36720 pcs |
| Podatkovni list | IHSM7832 Series |
| Kategorija | Induktorji, tuljave, dušilke |
| Tip | - |
| Toleranca | ±15% |
| Paket naprave za dobavitelja | - |
| Velikost / dimenzija | 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm) |
| Ščitenje | Unshielded |
| Serija | IHSM-7832 |
| Ocene | - |
| Q @ Frek | - |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | Nonstandard |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Material - jedro | Ferrite |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 1kHz |
| Induktivnost | 390µH |
| Višina - sedež (maks.) | 0.285" (7.24mm) |
| Frekvenca - Samozadostna | - |
| natančen opis | 390µH Unshielded Inductor 800mA 819 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 819 mOhm Max |
| Trenutna ocena | 800mA |
| Tok - nasičenost | 330mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Dale / Vishay. Imamo 36720 kosov Dale / Vishay IHSM7832RG391L na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
IHSM7832RG470L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 47UH 2.6A 120 MOHM SMD - Na zalogi:
36514
- del #:
IHSM7832RG470K - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 47UH 2.6A 120 MOHM SMD - Na zalogi:
31420
- del #:
IHSM7832RG331L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 330UH 860MA 714 MOHM - Na zalogi:
35729
- del #:
IHSM7832RG332K - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 3.3MH 270MA 7.09 OHM - Na zalogi:
31903
- del #:
IHSM7832RG562L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 5.6MH 210MA 11.8 OHM - Na zalogi:
39071
- del #:
IHSM7832RG2R2L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 2.2UH 8.4A 14 MOHM SMD - Na zalogi:
38181
- del #:
IHSM7832RG561L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 560UH 680MA 1.2 OHM - Na zalogi:
38371
- del #:
IHSM7832RG330L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 33UH 3A 84 MOHM SMD - Na zalogi:
40353
- del #:
IHSM7832RG271L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 270UH 950MA 599 MOHM - Na zalogi:
32572
- del #:
IHSM7832RG390L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 39UH 2.8A 95 MOHM SMD - Na zalogi:
34390
- del #:
IHSM7832RG392L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 3.9MH 250MA 9.14 OHM - Na zalogi:
33373
- del #:
IHSM7832RG270L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 27UH 3.4A 74 MOHM SMD - Na zalogi:
44175
- del #:
IHSM7832RG222K - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 2.2MH 310MA 4.62 OHM - Na zalogi:
38935
- del #:
IHSM7832RG681L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 680UH 630MA 1.58 OHM - Na zalogi:
32386
- del #:
IHSM7832RG472L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 4.7MH 230MA 10.6 OHM - Na zalogi:
37012
- del #:
IHSM7832RG680L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 68UH 2.1A 160 MOHM SMD - Na zalogi:
38408
- del #:
IHSM7832RG560L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 56UH 2.4A 140 MOHM SMD - Na zalogi:
40365
- del #:
IHSM7832RG222L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 2.2MH 310MA 4.62 OHM - Na zalogi:
32433
- del #:
IHSM7832RG221L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 220UH 1.1A 536 MOHM - Na zalogi:
35735
- del #:
IHSM7832RG3R3L - Proizvajalci:
Dale / Vishay - Opis:
FIXED IND 3.3UH 8.1A 17 MOHM SMD - Na zalogi:
37796

