IHSM7832RG561L
Dale / Vishay
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite IHSM7832RG561L z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite IHSM7832RG561L z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | IHSM7832RG561L |
|---|---|
| Proizvajalec | Dale / Vishay |
| Opis | FIXED IND 560UH 680MA 1.2 OHM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.107 | $1.038 | $1.004 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | IHSM7832RG561L |
|---|---|
| Proizvajalec | Dale / Vishay |
| Opis | FIXED IND 560UH 680MA 1.2 OHM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 38371 pcs |
| Podatkovni list | IHSM7832 Series |
| Kategorija | Induktorji, tuljave, dušilke |
| Tip | - |
| Toleranca | ±15% |
| Paket naprave za dobavitelja | - |
| Velikost / dimenzija | 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm) |
| Ščitenje | Unshielded |
| Serija | IHSM-7832 |
| Ocene | - |
| Q @ Frek | - |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | Nonstandard |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Material - jedro | Ferrite |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 1kHz |
| Induktivnost | 560µH |
| Višina - sedež (maks.) | 0.285" (7.24mm) |
| Frekvenca - Samozadostna | - |
| natančen opis | 560µH Unshielded Inductor 680mA 1.2 Ohm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 1.2 Ohm Max |
| Trenutna ocena | 680mA |
| Tok - nasičenost | 290mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Dale / Vishay. Imamo 38371 kosov Dale / Vishay IHSM7832RG561L na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
1206J0250821KFR - Proizvajalci:
Knowles Syfer - Opis:
CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 1206 - Na zalogi:
190007

