PQ1N253MCSPQ
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ1N253MCSPQ z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ1N253MCSPQ z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PQ1N253MCSPQ |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 2.5V 350MA SOT89 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PQ1N253MCSPQ |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 2.5V 350MA SOT89 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4918 pcs |
| Podatkovni list | PQ1Nxx3MxSPQ Series |
| Izdelek | PQ1N253MCSPQ.jpg |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Voltage Dropout (Max) | 0.7V @ 350mA |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Napetost - Vhod (maks.) | 9V |
| Paket naprave za dobavitelja | SOT-89 |
| Serija | - |
| Zaščitne lastnosti | Over Current, Over Temperature |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | TO-243AA |
| PSRR | 55dB (400Hz) |
| Vrsta izhoda | Fixed |
| Izhodna konfiguracija | Positive |
| delovna temperatura | -30°C ~ 85°C |
| Število regulatorjev | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 350mA SOT-89 |
| Trenutni - Quiescent (Iq) | 2mA |
| Trenutni - izhod | 350mA |
| Nadzorne funkcije | Reset |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4918 kosov Sharp Microelectronics PQ1N253MCSPQ na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PQ1M335M2SPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT89 - Na zalogi:
4224
- del #:
PQ1N333MASPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 350MA SOT89 - Na zalogi:
4849
- del #:
PQ1R18J0000H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 1.8V 150MA SOT23L-6 - Na zalogi:
222267
- del #:
PQ1MX55M2SPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT89 - Na zalogi:
5562
- del #:
PQ1LAX95MSPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT89 - Na zalogi:
5528
- del #:
PQ1R18 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 1.8V 150MA SOT23L-6 - Na zalogi:
202479
- del #:
PQ1M255M2SPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT89 - Na zalogi:
5157
- del #:
PQ1M185M2SPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT89 - Na zalogi:
134181
- del #:
PQ1LA335MSPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89 - Na zalogi:
5018
- del #:
PQ1R27J0000H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 2.7V 150MA SOT23L-6 - Na zalogi:
174397
- del #:
PQ1N253MASPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 350MA SOT89 - Na zalogi:
4554
- del #:
PQ1M505M2SPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 5V 500MA SOT89 - Na zalogi:
5763
- del #:
PQ1N333MCSPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 350MA SOT89 - Na zalogi:
4712
- del #:
PQ1R25 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 - Na zalogi:
194002
- del #:
PQ1R23 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 2.3V 150MA SOT23L-6 - Na zalogi:
215593
- del #:
PQ1LA503MSPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 5V 300MA SOT89 - Na zalogi:
4418
- del #:
PQ1R23J0000H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 2.3V 150MA SOT23L-6 - Na zalogi:
5929
- del #:
PQ1R27 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 2.7V 150MA SOT23L-6 - Na zalogi:
153801
- del #:
PQ1LA903MSPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 9V 300MA SOT89 - Na zalogi:
4787
- del #:
PQ1R25J0000H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 - Na zalogi:
5923
