PQ1R25
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ1R25 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ1R25 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PQ1R25 |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.281 | $0.246 | $0.218 | $0.19 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.165 | $0.14 | $0.112 | $0.102 | ||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PQ1R25 |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 194002 pcs |
| Podatkovni list | PQ1R30 Series |
| Izdelek | PQ1R25.jpg |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Voltage Dropout (Max) | 0.4V @ 150mA |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Napetost - Vhod (maks.) | 16V |
| Paket naprave za dobavitelja | SOT-23L-6 |
| Serija | - |
| Zaščitne lastnosti | Over Current, Over Temperature |
| Pakiranje | Original-Reel® |
| Paket / primer | SOT-23-6 |
| PSRR | 55dB (400Hz) |
| Vrsta izhoda | Fixed |
| Izhodna konfiguracija | Positive |
| Druga imena | 425-1657-6 |
| delovna temperatura | -30°C ~ 80°C |
| Število regulatorjev | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| natančen opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23L-6 |
| Trenutni - Quiescent (Iq) | 350µA |
| Trenutni - izhod | 150mA |
| Nadzorne funkcije | Enable |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 194002 kosov Sharp Microelectronics PQ1R25 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
USB3751A-2-A4-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC CONTROLLER USB 10QFN - Na zalogi:
79472
- del #:
ESS-120-T-08 - Proizvajalci:
Samtec, Inc. - Opis:
ELEVATED SOCKET STRIPS - Na zalogi:
16267
