PQ018EH02ZZH
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ018EH02ZZH z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ018EH02ZZH z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PQ018EH02ZZH |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.535 | $0.483 | $0.431 | $0.388 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
| $0.345 | $0.302 | $0.25 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PQ018EH02ZZH |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 89979 pcs |
| Podatkovni list | PQyyyEH02ZyH Series |
| Izdelek | PQ018EH02ZZH.jpg |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Napetost - Vhod (maks.) | 10V |
| Paket naprave za dobavitelja | TO-263 |
| Serija | - |
| Zaščitne lastnosti | Over Current, Over Temperature |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Vrsta izhoda | Fixed |
| Izhodna konfiguracija | Positive |
| Druga imena | 425-2231-5 |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Število regulatorjev | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A TO-263 |
| Trenutni - Quiescent (Iq) | 2mA |
| Trenutni - izhod | 2A |
| Nadzorne funkcije | Enable |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 89979 kosov Sharp Microelectronics PQ018EH02ZZH na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PQ018EZ02ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 2A SC63 - Na zalogi:
5447
- del #:
PQ018EH01ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - Na zalogi:
4413
- del #:
PQ018ENA1ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Na zalogi:
4799
- del #:
PQ015YZ5MZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Na zalogi:
147406
- del #:
PQ018EF01SZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220-4 - Na zalogi:
5061
- del #:
PQ015YZ5MZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Na zalogi:
5513
- del #:
PQ018EZ02ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 2A SC63 - Na zalogi:
97584
- del #:
PQ018EN01ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Na zalogi:
111717
- del #:
PQ018EF01SZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220-4 - Na zalogi:
5481
- del #:
PQ018EZ01ZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Na zalogi:
118456
- del #:
PQ018EH02ZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 - Na zalogi:
5184
- del #:
PQ018EH01ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - Na zalogi:
77029
- del #:
PQ018EF02SZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO220-4 - Na zalogi:
5222
- del #:
PQ018EZ1HZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SC63 - Na zalogi:
4801
- del #:
PQ018EH02ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 - Na zalogi:
77417
- del #:
PQ018EZ01ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Na zalogi:
5502
- del #:
PQ018EH01ZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - Na zalogi:
93132
- del #:
PQ018EZ1HZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SC63 - Na zalogi:
94539
- del #:
PQ018EN5MZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263 - Na zalogi:
5284
- del #:
PQ018ENA1ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Na zalogi:
4627
