PQ018EF02SZH
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ018EF02SZH z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ018EF02SZH z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PQ018EF02SZH |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.8V 2A TO220-4 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PQ018EF02SZH |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.8V 2A TO220-4 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5222 pcs |
| Podatkovni list | PQyyyEF02SZH Series |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Napetost - Vhod (maks.) | 10V |
| Paket naprave za dobavitelja | TO-220-4 |
| Serija | - |
| Zaščitne lastnosti | Over Current, Over Temperature |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | TO-220-4 |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Vrsta izhoda | Fixed |
| Izhodna konfiguracija | Positive |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Število regulatorjev | 1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A TO-220-4 |
| Trenutni - Quiescent (Iq) | 2mA |
| Trenutni - izhod | 2A |
| Nadzorne funkcije | Enable |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 5222 kosov Sharp Microelectronics PQ018EF02SZH na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PQ015YZ01ZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Na zalogi:
77995
- del #:
PQ018EH02ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 - Na zalogi:
77417
- del #:
PQ018EH02ZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 - Na zalogi:
5184
- del #:
PQ018EH01ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - Na zalogi:
4413
- del #:
PQ015Y3H3ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.5V 3.5A SC63 - Na zalogi:
4351
- del #:
PQ018EH02ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 - Na zalogi:
89979
- del #:
PQ015YZ5MZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Na zalogi:
5513
- del #:
PQ018ENA1ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Na zalogi:
4627
- del #:
PQ018EH01ZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - Na zalogi:
93132
- del #:
PQ015Y3H3ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.5V 3.5A TO263 - Na zalogi:
59314
- del #:
PQ015YZ5MZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Na zalogi:
143634
- del #:
PQ018EH01ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - Na zalogi:
77029
- del #:
PQ015YZ01ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Na zalogi:
4689
- del #:
PQ018EN01ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Na zalogi:
111717
- del #:
PQ018EF01SZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220-4 - Na zalogi:
5061
- del #:
PQ018EF01SZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220-4 - Na zalogi:
5481
- del #:
PQ018EN5MZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263 - Na zalogi:
5284
- del #:
PQ015YZ5MZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Na zalogi:
147406
- del #:
PQ015Y3H3ZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.5V 3.5A SC63 - Na zalogi:
72278
- del #:
PQ018ENA1ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Na zalogi:
4799

