GM5BW97330A
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GM5BW97330A z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GM5BW97330A z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GM5BW97330A |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COOL WHITE 4PLCC SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | GM5BW97330A |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COOL WHITE 4PLCC SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4137 pcs |
| Podatkovni list | GM5BW9733xA Series |
| Izdelek | GM5BW97330A-001.jpg , GM5BW97330A-002.jpg , GM5BW97330A-003.jpg |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Valovna dolžina - vrh | - |
| Valovna dolžina - prevladujoča | 5300K |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Kotni kot | - |
| Paket naprave za dobavitelja | 4-PLCC |
| Velikost / dimenzija | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Serija | - |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 4-PLCC |
| Druga imena | 425-2740-2 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Millicandela Ocena | 6400mcd |
| Preglednost objektiva | - |
| Stil / velikost objektiva | Round with Flat Top, 2.40mm |
| Barva objektiva | - |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina (maks.) | 1.90mm |
| Lastnosti | - |
| natančen opis | White, Cool 5300K LED Indication - Discrete 3.2V 4-PLCC |
| Tok - preskus | 20mA |
| Konfiguracija | Standard |
| Barva | White, Cool |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4137 kosov Sharp Microelectronics GM5BW97330A na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
GM5BW97333A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COOL WHITE 4PLCC SMD - Na zalogi:
5825
- del #:
GM5BW97331A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COOL WHITE 4PLCC SMD - Na zalogi:
4198
- del #:
GM5BW96382A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COOL WHITE DIFF 2PLCC SMD - Na zalogi:
5570
- del #:
GM5JS95200AE - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED ORANGE CLEAR 3528 SMD - Na zalogi:
4607
- del #:
GM5EG95200A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED GREEN CLEAR 3528 SMD - Na zalogi:
5844
- del #:
GM5BW97332A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COOL WHITE 4PLCC SMD - Na zalogi:
5469
- del #:
GM5JJ95200AE - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED ORANGE CLEAR 3528 SMD - Na zalogi:
5024
