GM5BW96371A
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GM5BW96371A z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GM5BW96371A z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GM5BW96371A |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED 4PLCC SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | GM5BW96371A |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED 4PLCC SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4779 pcs |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Valovna dolžina - vrh | - |
| Valovna dolžina - prevladujoča | - |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | - |
| Kotni kot | - |
| Paket naprave za dobavitelja | 4-PLCC |
| Velikost / dimenzija | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Serija | - |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 4-PLCC |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Millicandela Ocena | - |
| Preglednost objektiva | - |
| Stil / velikost objektiva | - |
| Barva objektiva | - |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina (maks.) | 1.90mm |
| Lastnosti | - |
| natančen opis | LED Indication - Discrete 4-PLCC |
| Tok - preskus | - |
| Konfiguracija | - |
| Barva | - |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4779 kosov Sharp Microelectronics GM5BW96371A na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
GM5BW97331A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COOL WHITE 4PLCC SMD - Na zalogi:
4198
- del #:
GM5BW05330AC - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
LED PSUEDO RBG SMD - Na zalogi:
4459
- del #:
GM5BW97332A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COOL WHITE 4PLCC SMD - Na zalogi:
5469
- del #:
GM5BW97333A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COOL WHITE 4PLCC SMD - Na zalogi:
5825
- del #:
GM5BW96382A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COOL WHITE DIFF 2PLCC SMD - Na zalogi:
5570
- del #:
GM5BW01300A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED WHITE SMD - Na zalogi:
45670
- del #:
GM5BW97330A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COOL WHITE 4PLCC SMD - Na zalogi:
4137
- del #:
GM5EG95200A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED GREEN CLEAR 3528 SMD - Na zalogi:
5844

