UTS1V330MDD
Nichicon
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS1V330MDD z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS1V330MDD z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | UTS1V330MDD |
|---|---|
| Proizvajalec | Nichicon |
| Opis | CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | UTS1V330MDD |
|---|---|
| Proizvajalec | Nichicon |
| Opis | CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4833 pcs |
| Podatkovni list | TS Series Datasheet |
| Izdelek | UTS1V330MDD.jpg |
| Kategorija | kondenzatorji |
| Napetost - ocenjena | 35V |
| Toleranca | ±20% |
| Velikost zemljišča na površini | - |
| Velikost / dimenzija | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serija | UTS |
| Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca | 50mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ Visoka frekvenca | 100mA @ 100kHz |
| Ocene | - |
| Polarizacija | Polar |
| Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | Radial, Can |
| delovna temperatura | -40°C ~ 105°C |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Razdalja med vodikom | 0.098" (2.50mm) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina - sedež (maks.) | 0.354" (9.00mm) |
| ESR (upornost ekvivalentne serije) | - |
| natančen opis | 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| Zmogljivost | 33µF |
| Aplikacije | General Purpose |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Nichicon. Imamo 4833 kosov Nichicon UTS1V330MDD na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
UTS1V220MDD1TE - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
335516
- del #:
UTS1JC18MPN - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN MPO FIBER RECEPT HOUSING - Na zalogi:
3516
- del #:
UTS1V4R7MDD1TE - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
367726
- del #:
UTS250N-FTU-225A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 225A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
253
- del #:
UTS1JC1832S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN RCP HSG FMALE 32POS INLINE - Na zalogi:
5443
- del #:
UTS1V100MDD1TP - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
344601
- del #:
UTS250N-FTU-250A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
222
- del #:
UTS250N-FTU-200A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 200A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
235
- del #:
UTS1V100MDD1TE - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
382075
- del #:
UTS1V220MDD1TP - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
340933
- del #:
UTS1JC1832P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN RCPT HSG MALE 32POS INLINE - Na zalogi:
5148
- del #:
UTS250N-FTU-150A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 150A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
196
- del #:
UTS1V4R7MDD1TP - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
396943
- del #:
UTS1V330MDD1TA - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
298130
- del #:
UTS250N-FTU-175A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 175A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
237
- del #:
UTS1V330MDD1TD - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
252145
- del #:
UTS1JC18LCN - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
INLINE RCPT FOR LC F/O CONTACTS - Na zalogi:
2824
