UTS1V100MDD1TP
Nichicon
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS1V100MDD1TP z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite UTS1V100MDD1TP z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | UTS1V100MDD1TP |
|---|---|
| Proizvajalec | Nichicon |
| Opis | CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 2000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.06 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | UTS1V100MDD1TP |
|---|---|
| Proizvajalec | Nichicon |
| Opis | CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 344601 pcs |
| Podatkovni list | TS Series DatasheetMiniature Type Taping Spec |
| Kategorija | kondenzatorji |
| Napetost - ocenjena | 35V |
| Toleranca | ±20% |
| Velikost zemljišča na površini | - |
| Velikost / dimenzija | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serija | UTS |
| Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca | 21.5mA @ 120Hz |
| Ripple Current @ Visoka frekvenca | 43mA @ 100kHz |
| Ocene | - |
| Polarizacija | Polar |
| Pakiranje | Tape & Box (TB) |
| Paket / primer | Radial, Can |
| delovna temperatura | -40°C ~ 105°C |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Razdalja med vodikom | 0.098" (2.50mm) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina - sedež (maks.) | 0.315" (8.00mm) |
| ESR (upornost ekvivalentne serije) | - |
| natančen opis | 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| Zmogljivost | 10µF |
| Aplikacije | General Purpose |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Nichicon. Imamo 344601 kosov Nichicon UTS1V100MDD1TP na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
UTS1V220MDD1TE - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
335516
- del #:
UTS1JC148P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN RCPT HSNG MALE 8POS INLINE - Na zalogi:
5895
- del #:
UTS1V100MDD1TE - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
382075
- del #:
UTS1V220MDD1TP - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
340933
- del #:
UTS1V330MDD1TD - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
252145
- del #:
UTS1V4R7MDD1TP - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
396943
- del #:
UTS1JC1823P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN RCPT HSG MALE 23POS INLINE - Na zalogi:
5296
- del #:
UTS1V4R7MDD1TE - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
367726
- del #:
UTS1JC1823S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN RCP HSG FMALE 23POS INLINE - Na zalogi:
6088
- del #:
UTS1JC1832S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN RCP HSG FMALE 32POS INLINE - Na zalogi:
5443
- del #:
UTS1JC1832P - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN RCPT HSG MALE 32POS INLINE - Na zalogi:
5148
- del #:
UTS250N-FTU-150A-3P-LL-UL - Proizvajalci:
American Electrical, Inc. - Opis:
CIR BRK THERM 150A 600VAC/600VDC - Na zalogi:
196
- del #:
UTS1JC18MPN - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN MPO FIBER RECEPT HOUSING - Na zalogi:
3516
- del #:
UTS1JC18LCN - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
INLINE RCPT FOR LC F/O CONTACTS - Na zalogi:
2824
- del #:
UTS1V330MDD1TA - Proizvajalci:
Nichicon - Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL - Na zalogi:
298130
- del #:
UTS1JC148S - Proizvajalci:
Souriau Connection Technology - Opis:
CONN RCPT HSG FMALE 8POS INLINE - Na zalogi:
5692
