SBR-90-W65S-R71-NB102
Luminus Devices
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite SBR-90-W65S-R71-NB102 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite SBR-90-W65S-R71-NB102 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | SBR-90-W65S-R71-NB102 |
|---|---|
| Proizvajalec | Luminus Devices |
| Opis | BIG CHIP LED HB MODULE WHITE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $28.163 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | SBR-90-W65S-R71-NB102 |
|---|---|
| Proizvajalec | Luminus Devices |
| Opis | BIG CHIP LED HB MODULE WHITE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1382 pcs |
| Podatkovni list | SBT-90 Datasheet |
| Izdelek | SBR-90-W65S-R71-NB102.jpg |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Valovna dolžina | - |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 3.5V |
| Kotni kot | - |
| Tip | Chip On Board (COB) |
| Temperatura - preskus | 25°C |
| Velikost / dimenzija | 19.90mm Diameter |
| Serija | SBT-70 |
| Pakiranje | - |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 56 lm/W |
| Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) | 3.00mm Diameter |
| Tip objektiva | Flat |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina | 3.50mm |
| Flux @ Tok / Temperatura - Preskus | 1770 lm (1710 lm ~ 1830 lm) |
| Lastnosti | - |
| natančen opis | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) SBT-70 White, Cool Starboard |
| Tok - preskus | 9A |
| Tok - maks | 9A |
| Konfiguracija | Starboard |
| Barva | White, Cool |
| CRI (indikator barvnih odtisov) | 70 |
| CCT (K) | 6500K |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Luminus Devices. Imamo 1382 kosov Luminus Devices SBR-90-W65S-R71-NB102 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
SBR-M00-SC1 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SLIDE BOLT RHT HND TL4024 YEL-SC - Na zalogi:
195
- del #:
SBR-RA-29-S-ML - Proizvajalci:
3M - Opis:
CONN SOCKET SAS 29POS R/A SOLDER - Na zalogi:
34709
- del #:
SBR-90-W65S-R71-MB100 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
4996
- del #:
SBR-M00 - Proizvajalci:
Omron Automation & Safety - Opis:
SLIDE BOLT RT HND TL4024 (YEL) - Na zalogi:
224
- del #:
SBR-90-W65S-R71-MA102 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
5678
- del #:
SBR-90-W65S-R71-NA100 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD - Na zalogi:
2095
- del #:
SBR-90-W65S-R71-MB101 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
5342
- del #:
SBR-90-W65S-R71-MA101 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
4985
- del #:
SBR-90-W65S-R71-MB102 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
5217
- del #:
SBR-90-W65S-R71-NA102 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD - Na zalogi:
1902
- del #:
SBR-90-WDLS-R71-NB150 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
1970
- del #:
SBR-90-W65S-R71-NB100 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
1723
- del #:
SBR-90-W65S-R71-NB101 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
1483
- del #:
SBR-90-W65S-R71-NA101 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD - Na zalogi:
1547
- del #:
SBR-EV-29-P-MLC101 - Proizvajalci:
3M - Opis:
CONN SOCKET SAS 29POS VERT ELEV - Na zalogi:
38706
- del #:
SBR-EV-29-P-ML - Proizvajalci:
3M - Opis:
CONN SOCKET SAS 29POS VERT ELEV - Na zalogi:
33563
- del #:
SBR-90-WDLS-R71-NA150 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MOD WHT 1710LM - Na zalogi:
2258
- del #:
SBR-90-WDLS-R71-MA150 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MOD WHITE - Na zalogi:
4660
- del #:
SBR-90-WDLS-R71-MB150 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MOD WHT 1590LM - Na zalogi:
5163
