SBR-90-W65S-R71-MA101
Luminus Devices
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite SBR-90-W65S-R71-MA101 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite SBR-90-W65S-R71-MA101 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | SBR-90-W65S-R71-MA101 |
|---|---|
| Proizvajalec | Luminus Devices |
| Opis | BIG CHIP LED HB MODULE WHITE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | SBR-90-W65S-R71-MA101 |
|---|---|
| Proizvajalec | Luminus Devices |
| Opis | BIG CHIP LED HB MODULE WHITE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4985 pcs |
| Podatkovni list | SBT-90 Datasheet |
| Izdelek | SBR-90-W65S-R71-MA101.jpg |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Valovna dolžina | - |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 3.5V |
| Kotni kot | - |
| Tip | LED Module |
| Temperatura - preskus | 40°C |
| Velikost / dimenzija | 10.00mm L x 11.00mm W |
| Serija | SBR-90 |
| Pakiranje | - |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | - |
| Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Tip objektiva | Flat |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina | 1.54mm |
| Flux @ Tok / Temperatura - Preskus | - |
| Lastnosti | - |
| natančen opis | LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module SBR-90 White, Cool Starboard |
| Tok - preskus | 9A |
| Tok - maks | 9A |
| Konfiguracija | Starboard |
| Barva | White, Cool |
| CRI (indikator barvnih odtisov) | 70 (Typ) |
| CCT (K) | 6500K |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Luminus Devices. Imamo 4985 kosov Luminus Devices SBR-90-W65S-R71-MA101 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
SBR-90-W65S-R71-MA100 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
4037
- del #:
SBR-90-W65S-R71-NB100 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
1723
- del #:
SBR-90-W65S-R71-NB102 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
1382
- del #:
SBR-90-W65S-R71-MB102 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
5217
- del #:
SBR-90-W65S-R71-NA101 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD - Na zalogi:
1547
- del #:
SBR-90-W65S-R71-MB100 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
4996
- del #:
SBR-90-W65S-R71-NB101 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
1483
- del #:
SBR-90-W65S-R71-LB102 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
4233
- del #:
SBR-90-W65S-R71-MB101 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
5342
- del #:
SBR-90-W65S-R71-LB100 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
4323
- del #:
SBR-90-R-R75-HN101 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
LED MOD SBR90 RED STRBRD - Na zalogi:
1544
- del #:
SBR-90-W65S-R71-NA102 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD - Na zalogi:
1902
- del #:
SBR-90-W65S-R71-MA102 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
5678
- del #:
SBR-90-W65S-R71-NA100 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD - Na zalogi:
2095
- del #:
SBR-90-R-R75-HM101 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
LED MOD STARBOARD RED SMT - Na zalogi:
1629
- del #:
SBR-90-R-R75-HM100 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
LED MOD STARBOARD RED SMT - Na zalogi:
1506
- del #:
SBR-90-W65S-R71-LB101 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Na zalogi:
4365
- del #:
SBR-90-R-R75-HN100 - Proizvajalci:
Luminus Devices - Opis:
LED MOD SBR90 RED STRBRD - Na zalogi:
1596

