7940A 0101000
Belden
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 7940A 0101000 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 7940A 0101000 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | 7940A 0101000 |
|---|---|
| Proizvajalec | Belden |
| Opis | CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 |
| Status svobodnega statusa / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $353.351 | $331.266 | $309.182 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 7940A 0101000 |
|---|---|
| Proizvajalec | Belden |
| Opis | CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | |
| količina Na voljo | 107 pcs |
| Podatkovni list | 7940A Datasheet |
| Kategorija | Kabli, Žice |
| Žični merilnik | 23 AWG |
| Napetost | 300V |
| Vrsta ščita | - |
| Shield Material | - |
| Pokritost s ščitom | - |
| Serija | - |
| Druga imena | BEL2252 |
| delovna temperatura | -40°C ~ 75°C |
| Število vodnikov | 8 (4 Pair Twisted) |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | Not Applicable |
| Dolžina | 1000.0' (304.8m) |
| Barva jakne | Black |
| Jakna (izolacija) Debelina | 0.0300" (0.762mm) |
| Jakna (izolacijski material) | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Premer jacket (izolacije) | 0.250" (6.35mm) |
| natančen opis | 8 (4 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair, Cat6 Cable Black 23 AWG 1000.0' (304.8m) |
| Conductor Strand | Solid |
| Material dirigenta | Copper, Bare |
| Izolacija vodnika | Polyolefin (PO) |
| Vrsta kabla | Multi-Pair, Cat6 |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Belden. Imamo 107 kosov Belden 7940A 0101000 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
7940A 0102000 - Proizvajalci:
Belden - Opis:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Na zalogi:
53
- del #:
794099-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
03P UMNL FAN MTR CONN MATE HSG - Na zalogi:
137994
- del #:
794103-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 18-24AWG TIN CRIMP - Na zalogi:
2360015
- del #:
794106-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HDR 20POS R/A DUAL .163 AU - Na zalogi:
7484
- del #:
794078-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER 22POS DL VERT TIN - Na zalogi:
24662
- del #:
794106-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HDR 20POS R/A DUAL .163 TIN - Na zalogi:
27461
- del #:
794076-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER 18POS DL VERT 30GOLD - Na zalogi:
12211
- del #:
794077-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
20P MINI UMNL HDR W/O DH AU - Na zalogi:
10161
- del #:
794100-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN TERM TEST SWITCH PRESS-FIT - Na zalogi:
1140449
- del #:
7940A 0081000 - Proizvajalci:
Belden - Opis:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Na zalogi:
89
- del #:
794107-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER 22POS R/A M-UMNL AU - Na zalogi:
8721
- del #:
794077-1 - Proizvajalci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
CONN HEADER 20POS PCB TIN WHITE - Na zalogi:
4268
- del #:
7940T 0105000 - Proizvajalci:
Belden - Opis:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Na zalogi:
17
- del #:
7940A 1NH1000 - Proizvajalci:
Belden - Opis:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Na zalogi:
92
- del #:
7940A 0061000 - Proizvajalci:
Belden - Opis:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Na zalogi:
101
- del #:
794079-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
24P MINI UMNL HDR W/O DH AU - Na zalogi:
8328
- del #:
794079-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER 24POS PCB TIN WHITE - Na zalogi:
4851
- del #:
794105-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HDR 18POS R/A DUAL .163 TIN - Na zalogi:
25088
- del #:
794107-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HDR 22POS R/A DUAL .163 TIN - Na zalogi:
16436
- del #:
794096-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
06P UMNL PLUG - Na zalogi:
147192

