794106-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 794106-2 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 794106-2 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | 794106-2 |
|---|---|
| Proizvajalec | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN HDR 20POS R/A DUAL .163 AU |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $7.773 | $7.218 | $5.553 | $5.071 | ||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 794106-2 |
|---|---|
| Proizvajalec | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN HDR 20POS R/A DUAL .163 AU |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 7484 pcs |
| Podatkovni list | 794106 Drawing |
| Izdelek | 794106-2-001.jpg , 794106-2-002.jpg |
| Kategorija | Priključki, Interconnects |
| Voltage Rating | 600VAC |
| Prekinitev | Solder |
| Style | Board to Cable/Wire |
| Oklepanje | Shrouded - 4 Wall |
| Serija | Mini-Universal MATE-N-LOK |
| Razmik med vrsticami - parjenje | 0.163" (4.14mm) |
| Pitch - parjenje | 0.163" (4.14mm) |
| Pakiranje | Bulk |
| Skupna dolžina kontakta | - |
| Druga imena | 7941062 A25649 |
| delovna temperatura | -20°C ~ 105°C |
| Število vrstic | 2 |
| Število naloženih pozicij | All |
| Število pozicij | 20 |
| Tip montaže | Through Hole, Right Angle |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Izolacijski material | Polyamide (PA), Nylon |
| Višina izolacije | 0.386" (9.80mm) |
| Barva izolacije | White |
| Ingress Protection | - |
| Lastnosti | Board Lock |
| Tip pritrjevanja | Locking Ramp |
| natančen opis | Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.163" (4.14mm) |
| Trenutna ocena | Varies by Wire Gauge |
| Vrsta kontakta | Male Pin |
| Kontaktiraj obliko | Circular |
| Kontaktni material | Brass |
| Dolžina stika - post | 0.145" (3.68mm) |
| Dolžina kontakta - parjenje | - |
| Stik s fino debelino - post | 150.0µin (3.81µm) |
| Končna debelina - parjenje | 30.0µin (0.76µm) |
| Stopite v stik - konec | Tin-Lead |
| Stik s koncem - parjenje | Gold |
| Vrsta priključka | Header |
| Aplikacije | General Purpose |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Agastat Relays / TE Connectivity. Imamo 7484 kosov Agastat Relays / TE Connectivity 794106-2 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
7940A 0081000 - Proizvajalci:
Belden - Opis:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Na zalogi:
89
- del #:
794115-8 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
08P SL156 HSG W/LR,W/O#2 - Na zalogi:
80700
- del #:
794118-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP/RCPT 4POS M-N-L PNL MT - Na zalogi:
84585
- del #:
794115-3 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
03P SL156 HSG W/LCK RAMP NATL #2 - Na zalogi:
451319
- del #:
794108-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HDR 24POS R/A DUAL .163 AU - Na zalogi:
6500
- del #:
794105-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HDR 18POS R/A DUAL .163 TIN - Na zalogi:
25088
- del #:
7940T 0105000 - Proizvajalci:
Belden - Opis:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Na zalogi:
17
- del #:
794106-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HDR 20POS R/A DUAL .163 TIN - Na zalogi:
27461
- del #:
7940A 0061000 - Proizvajalci:
Belden - Opis:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Na zalogi:
101
- del #:
794116-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
04P .156 MNL PLUG - Na zalogi:
51047
- del #:
794107-2 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HEADER 22POS R/A M-UMNL AU - Na zalogi:
8721
- del #:
794103-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN SOCKET 18-24AWG TIN CRIMP - Na zalogi:
2360015
- del #:
794119-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
02P CMNL PC HDR HSG RA - Na zalogi:
12975
- del #:
7940A 0101000 - Proizvajalci:
Belden - Opis:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Na zalogi:
107
- del #:
794117-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN RCPT HOUSING 4POS .156 MNL - Na zalogi:
91579
- del #:
794100-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN TERM TEST SWITCH PRESS-FIT - Na zalogi:
1140449
- del #:
794108-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HDR 24POS R/A DUAL .163 TIN - Na zalogi:
18229
- del #:
7940A 1NH1000 - Proizvajalci:
Belden - Opis:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Na zalogi:
92
- del #:
7940A 0102000 - Proizvajalci:
Belden - Opis:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Na zalogi:
53
- del #:
794107-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN HDR 22POS R/A DUAL .163 TIN - Na zalogi:
16436
