794204-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 794204-1 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 794204-1 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | 794204-1 |
|---|---|
| Proizvajalec | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.919 | $0.835 | $0.784 | $0.75 | $0.716 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.648 | $0.597 | $0.511 | $0.477 | ||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 794204-1 |
|---|---|
| Proizvajalec | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 76478 pcs |
| Podatkovni list | 794204 |
| Izdelek | 794204-1-001.jpg , 794204-1-002.jpg , 794204-1-003.jpg |
| Kategorija | Priključki, Interconnects |
| Serija | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Razmik vrstic | 0.163" (4.14mm) |
| Višina tona | 0.163" (4.14mm) |
| Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | A25714 |
| Število vrstic | 3 |
| Število pozicij | 15 |
| Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Latch Lock |
| natančen opis | 15 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| Vrsta kontakta | Male or Female |
| Končaj stika | Crimp |
| Vrsta priključka | Plug |
| Barva | Natural |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Agastat Relays / TE Connectivity. Imamo 76478 kosov Agastat Relays / TE Connectivity 794204-1 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
794199-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
85087
- del #:
794205-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
83288
- del #:
794212-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
64080
- del #:
794206-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
49450
- del #:
794214-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 24POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
47363
- del #:
794196-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
79722
- del #:
794197-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
61709
- del #:
794198-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
76313
- del #:
794207-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
87525
- del #:
794195-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
84724
- del #:
794203-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
82486
- del #:
794200-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
83276
- del #:
794209-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
60493
- del #:
794211-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
55543
- del #:
794210-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
66992
- del #:
794194-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
74211
- del #:
794201-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
58948
- del #:
794208-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
71917
- del #:
794202-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
78500
- del #:
794213-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
49222
