794199-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 794199-1 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite 794199-1 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | 794199-1 |
|---|---|
| Proizvajalec | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Se ne uporablja / skladno z RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.494 | $0.435 | $0.409 | $0.392 | $0.375 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.341 | $0.307 | $0.273 | $0.247 | ||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 794199-1 |
|---|---|
| Proizvajalec | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Opis | CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Se ne uporablja / skladno z RoHS |
| količina Na voljo | 85087 pcs |
| Podatkovni list | 794199 |
| Izdelek | 794199-1-001.jpg , 794199-1-002.jpg , 794199-1-003.jpg |
| Kategorija | Priključki, Interconnects |
| Serija | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Razmik vrstic | 0.163" (4.14mm) |
| Višina tona | 0.163" (4.14mm) |
| Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 7941991 A25712 |
| Število vrstic | 2 |
| Število pozicij | 12 |
| Opomba | Contacts Not Included |
| Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Not applicable / RoHS Compliant |
| Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Locking Ramp |
| natančen opis | 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm) |
| Vrsta kontakta | Male or Female |
| Končaj stika | Crimp |
| Vrsta priključka | Receptacle |
| Barva | Natural |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Agastat Relays / TE Connectivity. Imamo 85087 kosov Agastat Relays / TE Connectivity 794199-1 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
794192-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 8POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
57946
- del #:
794206-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
49450
- del #:
794190-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 6POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
111429
- del #:
794194-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
74211
- del #:
794200-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
83276
- del #:
794207-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
87525
- del #:
794209-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
60493
- del #:
794201-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
58948
- del #:
794195-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
84724
- del #:
794208-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
71917
- del #:
794191-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 6POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
80476
- del #:
794196-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
79722
- del #:
794189-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 4POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
120627
- del #:
794198-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
76313
- del #:
794193-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 8POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
89907
- del #:
794197-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
61709
- del #:
794202-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
78500
- del #:
794203-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
82486
- del #:
794205-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN CAP 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
83288
- del #:
794204-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Na zalogi:
76478
