S2S4000F
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite S2S4000F z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite S2S4000F z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | S2S4000F |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | S2S4000F |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5613 pcs |
| Podatkovni list | S2S4 Series |
| Izdelek | S2S4000F.jpg |
| Kategorija | izolatorji |
| Nič križanja | Yes |
| Stanje napetosti - izklop | 600V |
| Napetost - izolacija | 3750Vrms |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vklopite čas | 50µs (Max) |
| Paket naprave za dobavitelja | 4-SMD |
| Statična dV / dt (min) | 100V/µs |
| Serija | - |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | 4-SMD |
| Vrsta izhoda | Triac |
| Druga imena | 425-2422-5 |
| delovna temperatura | -30°C ~ 100°C |
| Število kanalov | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Optoisolator Triac Output 3750Vrms 1 Channel 4-SMD |
| Tok - stanje (On (RMS)) (Max) | 50mA |
| Tok - LED sprožilec (Ift) (maks.) | 10mA |
| Tok - držite (Ih) | 3.5mA |
| Tok - DC naprej (če) (maks.) | 50mA |
| Odobritve | CSA, UR |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 5613 kosov Sharp Microelectronics S2S4000F na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
S2S3LY - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
6018
- del #:
S2S4BY - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
4137
- del #:
S2S3LY0F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
5625
- del #:
S2S5FA0F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
PHOTOTRIAC COUPLER - Na zalogi:
184691
- del #:
S2S4A00F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
103932
- del #:
S2S4BY0F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
127100
- del #:
S2S3Y00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
116483
- del #:
S2S3LB - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
4196
- del #:
S2S5A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
4361
- del #:
S2S3Y - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
4972
- del #:
S2S4LY - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
5998
- del #:
S2S3LB0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
5020
- del #:
S2S4B00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
4894
- del #:
S2S5A00F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4MFP - Na zalogi:
184631
- del #:
S2S3RY - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
117299
- del #:
S2S3RY0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
5100
- del #:
S2S4 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
5123
- del #:
S2S4LY0F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
4834
- del #:
S2S4B - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Na zalogi:
5017
