PR49MF11NSZF
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PR49MF11NSZF z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PR49MF11NSZF z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PR49MF11NSZF |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 4KV PWR TRIAC 8DIP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | PR49MF11NSZF |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 4KV PWR TRIAC 8DIP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4307 pcs |
| Izdelek | PR49MF11NSZF.jpg |
| Kategorija | izolatorji |
| Nič križanja | No |
| Stanje napetosti - izklop | 800V |
| Napetost - izolacija | 4000Vrms |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vklopite čas | 100µs (Max) |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-DIP |
| Statična dV / dt (min) | 50V/µs |
| Serija | - |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Vrsta izhoda | Triac, Power |
| delovna temperatura | -25°C ~ 85°C |
| Število kanalov | 1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Optoisolator Triac, Power Output 4000Vrms 1 Channel 8-DIP |
| Tok - stanje (On (RMS)) (Max) | 900mA |
| Tok - LED sprožilec (Ift) (maks.) | 10mA |
| Tok - držite (Ih) | 50mA |
| Tok - DC naprej (če) (maks.) | 50mA |
| Odobritve | CSA, UR |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4307 kosov Sharp Microelectronics PR49MF11NSZF na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PR421D050S701H - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
THERMISTOR PTC 70 OHM RECT - Na zalogi:
6040
- del #:
PR44W-BCG5H-CG - Proizvajalci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 1-29-15 GREEN - Na zalogi:
10657
- del #:
PR405W-NKR24H - Proizvajalci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-08-16 - Na zalogi:
8381
- del #:
PR41-61-7.00A-XX - Proizvajalci:
Sensata Technologies, Airpax - Opis:
CIR BRKR MAG-HYDR - Na zalogi:
3343
- del #:
PR405W12-BR5H - Proizvajalci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-09-16 - Na zalogi:
9348
- del #:
PR44W-BCG28H-CG - Proizvajalci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 3-21-2013 GREEN - Na zalogi:
8000
- del #:
PR44W-BCR5H-CR - Proizvajalci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 11-16-16 - Na zalogi:
10509
- del #:
PR44W-BCG12H-CG - Proizvajalci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-09-16 GREEN - Na zalogi:
8365
- del #:
PR421D135S701H - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
THERMISTOR PTC 70 OHM RECT - Na zalogi:
5438
- del #:
PR405W-NWA120 - Proizvajalci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-08-16 - Na zalogi:
6145
- del #:
PR405W-NWG28H - Proizvajalci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-09-16 - Na zalogi:
8218
- del #:
PR425C135S101H - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
THERMISTOR PTC 10 OHM RECT - Na zalogi:
4266
- del #:
PR44W-BCG24H-CG - Proizvajalci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-09-16 GREEN - Na zalogi:
10208
- del #:
PR405W-NWG120 - Proizvajalci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
(ROHS) - Na zalogi:
6860
- del #:
PR44W-NWB5H-CB - Proizvajalci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 4-30-2013 - Na zalogi:
6918
- del #:
PR425C090S101H - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
THERMISTOR PTC 10 OHM RECT - Na zalogi:
4887
- del #:
PR421D090S701H - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
THERMISTOR PTC 70 OHM RECT - Na zalogi:
42433
- del #:
PR425C050S101H - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
THERMISTOR PTC 10 OHM RECT - Na zalogi:
4898
- del #:
PR405W12-BCR28H - Proizvajalci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
PMI 12-09-16 - Na zalogi:
8578
- del #:
PR405W-R120 - Proizvajalci:
VCC (Visual Communications Company) - Opis:
(ROHS) - Na zalogi:
5459
