PR39MF11NSZ
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PR39MF11NSZ z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PR39MF11NSZ z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PR39MF11NSZ |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PR39MF11NSZ |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 4924 pcs |
| Podatkovni list | PRx9MF1xNSZ Series |
| Izdelek | PR39MF11NSZ.jpg |
| Kategorija | Relays |
| Napetost - obremenitev | 0V ~ 240V |
| Napetost - Vhod | 1.2VDC |
| Sklop zaključka | PC Pin |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-DIP |
| Serija | PR39MF |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Vrsta izhoda | AC |
| Druga imena | 425-1201-5 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Load Current | 900mA |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| natančen opis | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4924 kosov Sharp Microelectronics PR39MF11NSZ na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
FTS-127-03-F-S - Proizvajalci:
Samtec, Inc. - Opis:
.050 X .050 C.L. LOW PROFILE TER - Na zalogi:
30644
