PQ7DV10
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ7DV10 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ7DV10 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PQ7DV10 |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PQ7DV10 |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 5799 pcs |
| Podatkovni list | PQ7DV10 |
| Izdelek | PQ7DV10.jpg |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Voltage Dropout (Max) | 0.5V @ 10A |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | 1.5V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Napetost - Vhod (maks.) | 10V |
| Paket naprave za dobavitelja | TO-3P |
| Serija | - |
| Zaščitne lastnosti | Over Current, Over Temperature |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | TO-3P-3, SC-65-3 |
| PSRR | 55dB (120Hz) |
| Vrsta izhoda | Adjustable |
| Izhodna konfiguracija | Positive |
| Druga imena | 425-1754-5 |
| delovna temperatura | -20°C ~ 80°C |
| Število regulatorjev | 1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| natančen opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 7 V 10A TO-3P |
| Trenutni - izhod | 10A |
| Nadzorne funkcije | Enable |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 5799 kosov Sharp Microelectronics PQ7DV10 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
RT9193-25GB - Proizvajalci:
Richtek - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5 - Na zalogi:
483600
- del #:
PQ7DV10J000H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P - Na zalogi:
5965
- del #:
TLV70019DDCR - Proizvajalci:
N/A - Opis:
IC REG LINEAR 1.9V 200MA SOT23-5 - Na zalogi:
320099
- del #:
PQ7DV5 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P - Na zalogi:
5376
- del #:
PQ7DV10B - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P - Na zalogi:
5286
- del #:
NCP103AMX350TCG - Proizvajalci:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Opis:
IC REG LINEAR 3.5V 150MA 4UDFN - Na zalogi:
891582
- del #:
MIC39150-2.5WU-TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-3 - Na zalogi:
42401
- del #:
TC2014-2.7VCTTR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 2.7V 50MA SOT23-5 - Na zalogi:
235566
- del #:
MIC37300-1.5BR TR - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 1.5V 3A SPAK-3 - Na zalogi:
44857
- del #:
PQ7DV5J0000H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P - Na zalogi:
5564
- del #:
S-1312D27-A4T2U3 - Proizvajalci:
SII Semiconductor Corporation - Opis:
IC REG LINEAR 2.7V 150MA HSNT4-B - Na zalogi:
239676
- del #:
TL780-15KCS - Proizvajalci:
N/A - Opis:
IC REG LINEAR 15V 1.5A TO220-3 - Na zalogi:
179740
- del #:
MCP1825ST-3002E/EB - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC REG LINEAR 3V 500MA 3DDPAK - Na zalogi:
82323
- del #:
LD39030DTPU33R - Proizvajalci:
STMicroelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4DFN - Na zalogi:
643812
- del #:
TPS73733DCQR - Proizvajalci:
N/A - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-6 - Na zalogi:
96439
- del #:
PQ7DV10BJ00H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P - Na zalogi:
5218
- del #:
PQ7RV4 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN POS ADJ 4.6A TO220-4 - Na zalogi:
5085
- del #:
NCP4671DSN13T1G - Proizvajalci:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Opis:
IC REG LINEAR 1.3V 400MA SOT23-5 - Na zalogi:
121266
- del #:
PQ7L2020BP - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC LED DRIVER 500MA 6SMD - Na zalogi:
4985
- del #:
PQ7RV4J0000H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LIN POS ADJ 4.6A TO220-4 - Na zalogi:
4157
