PQ6CB11X1CP
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ6CB11X1CP z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ6CB11X1CP z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PQ6CB11X1CP |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC LED DRIVER RGLTR 250MA 6SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PQ6CB11X1CP |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC LED DRIVER RGLTR 250MA 6SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5576 pcs |
| Podatkovni list | PQ6CB11X1CP |
| Izdelek | PQ6CB11X1CP.jpg |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Napetost - napajanje (min) | 2.7V |
| Napetost - napajanje (maks.) | 5.5V |
| Napetost - izhod | 30V |
| Tip | DC DC Regulator |
| Topologija | Step-Up (Boost) |
| Paket naprave za dobavitelja | 6-SMD |
| Serija | - |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 6-SMD |
| Druga imena | 425-2645-2 |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Število izhodov | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Notranja stikala | Yes |
| Pogostost | 1.2MHz |
| Zatemnitev | - |
| natančen opis | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 250mA (Switch) 6-SMD |
| Trenutni - izhod / kanal | 250mA (Switch) |
| Aplikacije | - |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 5576 kosov Sharp Microelectronics PQ6CB11X1CP na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
MSL2162DQ - Proizvajalci:
Micrel / Microchip Technology - Opis:
IC LED DRVR LIN DIM 350MA 64TQFN - Na zalogi:
4468
- del #:
LT3795IFE#PBF - Proizvajalci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC LED DRIVER CTRLR DIM 28TSSOP - Na zalogi:
22770
- del #:
BD7844AEFV-E2 - Proizvajalci:
LAPIS Semiconductor - Opis:
IC LED DRIVER LIN 80MA 28HTSSOP - Na zalogi:
45358
- del #:
MAX1553ETA+T - Proizvajalci:
Maxim Integrated - Opis:
IC LED DRIVER RGLTR DIM 8TDFN - Na zalogi:
53620
- del #:
PQ6RD83BJ00H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 6.3V 800MA TO220-4 - Na zalogi:
81050
- del #:
LC5222D - Proizvajalci:
Sanken Electric Co., Ltd. - Opis:
IC LED DRVR OFFL DIM 400MA 8DIP - Na zalogi:
98630
- del #:
PQ6RD083J00H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 6.3V 800MA TO220-4 - Na zalogi:
111919
- del #:
TPS92691PWP - Proizvajalci:
N/A - Opis:
TPS92691 MULTI-TOPOLOGY LED DRIV - Na zalogi:
79314
- del #:
LM3565TLX/NOPB - Proizvajalci:
N/A - Opis:
IC LED DRIVER RGLTR DIM 16DSBGA - Na zalogi:
105918
- del #:
AL5890-20P1-13 - Proizvajalci:
Diodes Incorporated - Opis:
IC LED DRVR LIN PDI123 - Na zalogi:
867203
- del #:
LT3954IUHE#TRPBF - Proizvajalci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC LED DRIVER RGLTR DIM 5A 36QFN - Na zalogi:
19846
- del #:
LT3519IMS-2#PBF - Proizvajalci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC LED DRIVER RGLTR DIM 16MSOP - Na zalogi:
30415
- del #:
LYT0004D - Proizvajalci:
Power Integrations - Opis:
IC LED DRIVER OFFLINE 225MA 8SO - Na zalogi:
159265
- del #:
LM3410XMFX/NOPB - Proizvajalci:
N/A - Opis:
IC LED DRIVER RGLTR DIM SOT23-5 - Na zalogi:
70788
- del #:
SC621AULTRT - Proizvajalci:
Semtech - Opis:
IC LED DRIVER RGLTR DIM 20MLPQ - Na zalogi:
82339
- del #:
PQ6RD083 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 6.3V 800MA TO220-4 - Na zalogi:
117430
- del #:
PQ6CU11X1APQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG BOOST ADJ 0.25A SOT23-6 - Na zalogi:
70157
- del #:
PCA9533DP/02,118 - Proizvajalci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
IC LED DRVR LIN DIM 25MA 8TSSOP - Na zalogi:
5153
- del #:
PQ6RD83B - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 6.3V 800MA TO220-4 - Na zalogi:
88438
