PQ2L3152MSPQ
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ2L3152MSPQ z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ2L3152MSPQ z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PQ2L3152MSPQ |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.5V/3.3V SOT89 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.306 | $0.269 | $0.238 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $0.207 | $0.18 | $0.154 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PQ2L3152MSPQ |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.5V/3.3V SOT89 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 135864 pcs |
| Podatkovni list | PQ2Lzzz2MSPQ Series |
| Izdelek | PQ2L3152MSPQ.jpg |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Voltage Dropout (Max) | 1V @ 200mA, 1V @ 200mA |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | 1.5V, 3.3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Napetost - Vhod (maks.) | 9V |
| Paket naprave za dobavitelja | SOT-89 |
| Serija | - |
| Zaščitne lastnosti | Over Current, Over Temperature |
| Pakiranje | Original-Reel® |
| Paket / primer | TO-243AA |
| PSRR | 60dB (400kHz) |
| Vrsta izhoda | Fixed |
| Izhodna konfiguracija | Positive |
| Druga imena | 425-2644-6 |
| delovna temperatura | -30°C ~ 80°C |
| Število regulatorjev | 2 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 1.5V 250mA, 250mA SOT-89 |
| Trenutni - Quiescent (Iq) | 400µA |
| Trenutni - izhod | 250mA, 250mA |
| Nadzorne funkcije | - |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 135864 kosov Sharp Microelectronics PQ2L3152MSPQ na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PQ2617BHA-6R8K - Proizvajalci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 6.8UH 28A 2.5MOHM SMD - Na zalogi:
48165
- del #:
PQ2CF1J0000H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG BST FLYBCK ADJ 2.5A TO220 - Na zalogi:
5567
- del #:
PQ2FADS-ZU - Proizvajalci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
PQ2 FAMILY ADS-480-TBGA - Na zalogi:
5302
- del #:
PQ2614BLA-2R2K - Proizvajalci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 2.2UH 30A 1.6MOHM SMD - Na zalogi:
49256
- del #:
PQ2614BLA-330K - Proizvajalci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 33UH 30A 1.6MOHM SMD - Na zalogi:
48947
- del #:
PQ2617BHA-3R3K - Proizvajalci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 3.3UH 28A 2.5MOHM SMD - Na zalogi:
43723
- del #:
PQ2L2182MSPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V/2.5V SOT89 - Na zalogi:
5863
- del #:
PQ2617BHA-4R7K - Proizvajalci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 4.7UH 28A 2.5MOHM SMD - Na zalogi:
41084
- del #:
PQ2L3252MSPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V/3.3V SOT89 - Na zalogi:
4971
- del #:
PQ2L3182MSPQ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V/3.3V SOT89 - Na zalogi:
5216
- del #:
PQ2617BHA-100K - Proizvajalci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 10UH 28A 2.5MOHM SMD - Na zalogi:
45115
- del #:
PQ2614BLA-220K - Proizvajalci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 22UH 30A 1.6MOHM SMD - Na zalogi:
58427
- del #:
PQ2CF1 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG BST FLYBCK ADJ 2.5A TO220 - Na zalogi:
5799
- del #:
PQ2FADS-VR - Proizvajalci:
NXP Semiconductors / Freescale - Opis:
BOARD DEV SYSTEM MPC82XX - Na zalogi:
5418
- del #:
PQ2617BHA-330K - Proizvajalci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 33UH 28A 2.5MOHM SMD - Na zalogi:
44416
- del #:
PQ2614BLA-4R7K - Proizvajalci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 4.7UH 30A 1.6MOHM SMD - Na zalogi:
52727
- del #:
PQ2617BHA-150K - Proizvajalci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 15UH 28A 2.5MOHM SMD - Na zalogi:
51022
- del #:
PQ2617BHA-220K - Proizvajalci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 22UH 28A 2.5MOHM SMD - Na zalogi:
45213
- del #:
PQ2614BLA-6R8K - Proizvajalci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 6.8UH 30A 1.6MOHM SMD - Na zalogi:
49659
- del #:
PQ2614BLA-3R3K - Proizvajalci:
Bourns, Inc. - Opis:
FIXED IND 3.3UH 30A 1.6MOHM SMD - Na zalogi:
47763
