PQ1U381M2ZPH
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ1U381M2ZPH z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ1U381M2ZPH z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PQ1U381M2ZPH |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | PQ1U381M2ZPH |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4649 pcs |
| Izdelek | PQ1U381M2ZPH.jpg |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Voltage Dropout (Max) | 0.4V @ 150mA |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | 3.8V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Napetost - Vhod (maks.) | 16V |
| Paket naprave za dobavitelja | SOT-23-5 |
| Serija | - |
| Zaščitne lastnosti | Over Current, Over Temperature |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | SC-74A, SOT-753 |
| PSRR | 70dB (400Hz) |
| Vrsta izhoda | Fixed |
| Izhodna konfiguracija | Positive |
| delovna temperatura | -30°C ~ 80°C |
| Število regulatorjev | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.8V 150mA SOT-23-5 |
| Trenutni - Quiescent (Iq) | 200µA |
| Trenutni - izhod | 150mA |
| Nadzorne funkcije | Enable |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4649 kosov Sharp Microelectronics PQ1U381M2ZPH na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PQ1U301M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
5795
- del #:
PQ1U321M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
4347
- del #:
PQ1U311M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
5644
- del #:
PQ1U301M2ZP - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
4413
- del #:
PQ1U441M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
4046
- del #:
PQ1U521M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 5.2V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
5095
- del #:
PQ1U501M2ZP - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
5622
- del #:
PQ1X251M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
4261
- del #:
PQ1U401M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 4V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
4913
- del #:
PQ1U351M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.5V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
4022
- del #:
PQ1X181M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
5901
- del #:
PQ1U491M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 4.9V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
4419
- del #:
PQ1U341M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.4V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
5372
- del #:
PQ1X251M2ZP - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
176373
- del #:
PQ1U361M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
5733
- del #:
PQ1U331M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
4830
- del #:
PQ1U331M2ZP - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
5844
- del #:
PQ1U351M2ZP - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.5V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
4119
- del #:
PQ1U501M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
5902
- del #:
PQ1U471M2ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 4.7V 150MA SOT23-5 - Na zalogi:
4447
