PQ070XZ5MZZH
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ070XZ5MZZH z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ070XZ5MZZH z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PQ070XZ5MZZH |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PQ070XZ5MZZH |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5152 pcs |
| Podatkovni list | PQ070XZ5MZ, PQ070XZ01Z |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Voltage Dropout (Max) | 0.5V @ 300mA |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | 1.5V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Napetost - Vhod (maks.) | 10V |
| Paket naprave za dobavitelja | SC-63 |
| Serija | - |
| Zaščitne lastnosti | Over Current, Over Temperature |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Vrsta izhoda | Adjustable |
| Izhodna konfiguracija | Positive |
| Druga imena | 425-2263-5 |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Število regulatorjev | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 7 V 500mA SC-63 |
| Trenutni - Quiescent (Iq) | 2mA |
| Trenutni - izhod | 500mA |
| Nadzorne funkcije | Enable |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 5152 kosov Sharp Microelectronics PQ070XZ5MZZH na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PQ070XZ02ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A SC63 - Na zalogi:
5787
- del #:
PQ070XZ01ZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Na zalogi:
5102
- del #:
PQ070XZ01ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Na zalogi:
113561
- del #:
PQ07RX11 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4 - Na zalogi:
78421
- del #:
PQ070XZ1HZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A SC63 - Na zalogi:
4038
- del #:
PQ070XNA1ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A SC63 - Na zalogi:
4859
- del #:
PQ080RDA1SZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 8V 1A TO220-4 - Na zalogi:
4130
- del #:
PQ090DNA1ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 9V 1A SC63 - Na zalogi:
4695
- del #:
PQ07VZ012ZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Na zalogi:
5943
- del #:
PQ07VR5MAZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Na zalogi:
121100
- del #:
PQ07VZ5M2ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Na zalogi:
4989
- del #:
PQ070XZ01ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Na zalogi:
70649
- del #:
PQ070XZ5MZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Na zalogi:
123255
- del #:
PQ070XZ1HZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A SC63 - Na zalogi:
4096
- del #:
PQ07VZ012ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Na zalogi:
4045
- del #:
PQ070XZ1HZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A SC63 - Na zalogi:
5295
- del #:
PQ080DNA1ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 8V 1A SC63 - Na zalogi:
4408
- del #:
PQ070XZ02ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A SC63 - Na zalogi:
4098
- del #:
PQ090DNA1ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 9V 1A SC63 - Na zalogi:
5829
- del #:
PQ07VR5MAZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Na zalogi:
5963

