PQ030EZ5MZZ
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ030EZ5MZZ z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ030EZ5MZZ z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PQ030EZ5MZZ |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.463 | $0.41 | $0.371 | $0.324 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
| $0.285 | $0.251 | $0.198 | |||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PQ030EZ5MZZ |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 105382 pcs |
| Podatkovni list | PQyyyEZ5MZ, PQyyyEZ01Z Series |
| Izdelek | PQ030EZ5MZZ.jpg |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Voltage Dropout (Max) | 0.5V @ 300mA |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Napetost - Vhod (maks.) | 10V |
| Paket naprave za dobavitelja | SC-63 |
| Serija | - |
| Zaščitne lastnosti | Over Current, Over Temperature |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Vrsta izhoda | Fixed |
| Izhodna konfiguracija | Positive |
| Druga imena | 425-1580-5 |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Število regulatorjev | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| natančen opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 500mA SC-63 |
| Trenutni - Quiescent (Iq) | 2mA |
| Trenutni - izhod | 500mA |
| Nadzorne funkcije | Enable |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 105382 kosov Sharp Microelectronics PQ030EZ5MZZ na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PQ033ES1MWP - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92-3 - Na zalogi:
5707
- del #:
PQ025Y053ZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 5A SC63 - Na zalogi:
5716
- del #:
PQ033EF01SZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-4 - Na zalogi:
4106
- del #:
PQ033ENA1ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Na zalogi:
5564
- del #:
PQ030EZ01ZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 1A SC63 - Na zalogi:
82779
- del #:
PQ030EN5MZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 - Na zalogi:
5974
- del #:
PQ025Y3H3ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A TO263 - Na zalogi:
4304
- del #:
PQ033ENA1ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Na zalogi:
5021
- del #:
PQ030EZ1HZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 1.5A SC63 - Na zalogi:
5796
- del #:
PQ025Y3H3ZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 - Na zalogi:
61882
- del #:
PQ033DNA1ZPH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Na zalogi:
4077
- del #:
PQ033DNA1ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Na zalogi:
5365
- del #:
PQ025Y3H3ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 - Na zalogi:
5357
- del #:
PQ025Y053ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263 - Na zalogi:
5372
- del #:
PQ030EZ01ZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 1A SC63 - Na zalogi:
119314
- del #:
PQ033EN5MZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SC63 - Na zalogi:
4605
- del #:
PQ033EF02SZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 2A TO220-4 - Na zalogi:
4702
- del #:
PQ033EF01SZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-4 - Na zalogi:
4066
- del #:
PQ030EZ5MZZH - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 - Na zalogi:
5290
- del #:
PQ030EZ1HZZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
IC REG LINEAR 3V 1.5A SC63 - Na zalogi:
96860
