PQ015EF01SZH
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ015EF01SZH z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PQ015EF01SZH z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PQ015EF01SZH |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.5V 1A TO220-4 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.428 | $0.378 | $0.342 | $0.299 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.262 | $0.232 | $0.183 | $0.171 | ||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PQ015EF01SZH |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | IC REG LINEAR 1.5V 1A TO220-4 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 124098 pcs |
| Podatkovni list | PQyyyEF01SZH Series |
| Izdelek | PQ015EF01SZH.jpg |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Voltage - Output (Min / Fixed) | 1.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Napetost - Vhod (maks.) | 10V |
| Paket naprave za dobavitelja | TO-220-4 |
| Serija | - |
| Zaščitne lastnosti | Over Current, Over Temperature |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | TO-220-4 |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Vrsta izhoda | Fixed |
| Izhodna konfiguracija | Positive |
| Druga imena | 425-2220-5 |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Število regulatorjev | 1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A TO-220-4 |
| Trenutni - Quiescent (Iq) | 2mA |
| Trenutni - izhod | 1A |
| Nadzorne funkcije | Enable |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 124098 kosov Sharp Microelectronics PQ015EF01SZH na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
653V4476A3T - Proizvajalci:
CTS Electronic Components - Opis:
OSC XO 44.7360MHZ LVDS SMD - Na zalogi:
28839
