PC853XPJ000F
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC853XPJ000F z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC853XPJ000F z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PC853XPJ000F |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | PC853XPJ000F |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5561 pcs |
| Izdelek | PC853XPJ000F-001.jpg , PC853XPJ000F-002.jpg |
| Kategorija | izolatorji |
| Voltage - Output (Max) | 350V |
| Napetost - izolacija | 5000Vrms |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Saturation (Max) | 1.2V |
| Vklop / izklop čas (tip) | - |
| Paket naprave za dobavitelja | 4-SMD |
| Serija | - |
| Čas vzpona / padca (vrsta) | 100µs, 20µs |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 4-SMD, Gull Wing |
| Vrsta izhoda | Darlington |
| Druga imena | 425-2660-2 |
| delovna temperatura | -30°C ~ 100°C |
| Število kanalov | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vrsta vnosa | DC |
| natančen opis | Optoisolator Darlington Output 5000Vrms 1 Channel 4-SMD |
| Trenutni količnik prenosa (min) | 1000% @ 1mA |
| Razmerje trenutnega prenosa (maks.) | - |
| Trenutni - izhod / kanal | 150mA |
| Tok - DC naprej (če) (maks.) | 50mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 5561 kosov Sharp Microelectronics PC853XPJ000F na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PC852XNYSZ0F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na zalogi:
4289
- del #:
PC853XIJ000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na zalogi:
5363
- del #:
PC89HK - Proizvajalci:
Laird Technologies - Antennas - Opis:
HARDWARE KIT PD8010 9010DKN - Na zalogi:
2317
- del #:
PC852XJ0000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na zalogi:
191230
- del #:
PC89BA - Proizvajalci:
Laird Technologies - Antennas - Opis:
ANT BOOM PD8010DKN 9010DKN - Na zalogi:
11523
- del #:
PC853XI - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na zalogi:
4854
- del #:
PC8Q51 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV 4CH 16-DIP - Na zalogi:
22747
- del #:
PC853XJ0000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na zalogi:
4650
- del #:
PC852XPJ000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na zalogi:
4989
- del #:
PC852XNNSZ0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na zalogi:
168522
- del #:
PC852XNNIP0F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na zalogi:
143300
- del #:
PC852XNNSZ1H - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL DIP - Na zalogi:
5637
- del #:
PC8910N - Proizvajalci:
Laird Technologies - Antennas - Opis:
RF ANT 918MHZ YAGI CABLE BRKT MT - Na zalogi:
1145
- del #:
PC853XNNSZ1H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 5KV DARL W/BASE 4DIP - Na zalogi:
4959
- del #:
PC852XNNIP1H - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL SMD - Na zalogi:
5360
- del #:
PC853XNNIP1H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 5KV DARL W/BASE SMD - Na zalogi:
4537
