PC817X9J000F
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC817X9J000F z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC817X9J000F z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PC817X9J000F |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PC817X9J000F |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 3998 pcs |
| Podatkovni list | PC817XJ0000F Series |
| Izdelek | PC817X9J000F.jpg |
| Kategorija | izolatorji |
| Voltage - Output (Max) | 80V |
| Napetost - izolacija | 5000Vrms |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Saturation (Max) | 200mV |
| Vklop / izklop čas (tip) | - |
| Paket naprave za dobavitelja | 4-DIP |
| Serija | - |
| Čas vzpona / padca (vrsta) | 4µs, 3µs |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Vrsta izhoda | Transistor |
| Druga imena | 425-2190-5 |
| delovna temperatura | -30°C ~ 100°C |
| Število kanalov | 1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vrsta vnosa | DC |
| natančen opis | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-DIP |
| Trenutni količnik prenosa (min) | 130% @ 5mA |
| Razmerje trenutnega prenosa (maks.) | 600% @ 5mA |
| Trenutni - izhod / kanal | 50mA |
| Tok - DC naprej (če) (maks.) | 50mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 3998 kosov Sharp Microelectronics PC817X9J000F na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PC817XIJ000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
326548
- del #:
PC817X7NSZ0F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
330867
- del #:
PC817XJ0000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
5491
- del #:
PC817XNNIP0F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
451202
- del #:
PC817XI1J00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
316924
- del #:
PC817X7NSZ1B - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - Na zalogi:
5036
- del #:
PC817X4NSZ1B - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - Na zalogi:
347852
- del #:
PC817XI - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
5613
- del #:
PC817XI2 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
5432
- del #:
PC817X9NSZ0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
4462
- del #:
PC817X7J000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
4636
- del #:
PC817X5J000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
5233
- del #:
PC817X7 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
5659
- del #:
PC817XNNSZ0F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
440919
- del #:
PC817X7NIP0F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
358543
- del #:
PC817X7NIP1B - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD - Na zalogi:
5818
- del #:
PC817XI1 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
4334
- del #:
PC817XNNIP1B - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD - Na zalogi:
5293

