PC817X0NIP1B
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC817X0NIP1B z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC817X0NIP1B z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PC817X0NIP1B |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | PC817X0NIP1B |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4656 pcs |
| Kategorija | izolatorji |
| Voltage - Output (Max) | 80V |
| Napetost - izolacija | 5000Vrms |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Saturation (Max) | 200mV |
| Vklop / izklop čas (tip) | - |
| Paket naprave za dobavitelja | 4-SMD |
| Serija | - |
| Čas vzpona / padca (vrsta) | 4µs, 3µs |
| Paket / primer | 4-SMD, Gull Wing |
| Vrsta izhoda | Transistor |
| delovna temperatura | -30°C ~ 100°C |
| Število kanalov | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vrsta vnosa | DC |
| natančen opis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4SMD |
| Trenutni količnik prenosa (min) | 50% @ 5mA |
| Razmerje trenutnega prenosa (maks.) | 600% @ 5mA |
| Trenutni - izhod / kanal | 50mA |
| Tok - DC naprej (če) (maks.) | 50mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4656 kosov Sharp Microelectronics PC817X0NIP1B na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PC81716NIP1H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD - Na zalogi:
6036
- del #:
PC81716NIP0X - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
249009
- del #:
PC817X1NSZ0F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
373052
- del #:
PC81718NIP0X - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
4726
- del #:
PC81720NSZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
5168
- del #:
PC817X0NSZ1B - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 4DIP - Na zalogi:
5159
- del #:
PC817X1 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
5672
- del #:
PC81716NSZ0X - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
4326
- del #:
PC817X - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
4190
- del #:
PC81718NSZ0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
5082
- del #:
PC81716NSZ0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
4183
- del #:
PC817X1NIP0F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4ESOP - Na zalogi:
267335
- del #:
PC817X1J000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
5044
- del #:
PC817X0J000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
4983
- del #:
PC817X1NIP1B - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4ESOP - Na zalogi:
4352
- del #:
PC817X1NSZ1B - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - Na zalogi:
349899
- del #:
PC817X0NSZ0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS - Na zalogi:
5728
- del #:
PC81716NIP0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
5309

