PC81712NIP
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC81712NIP z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC81712NIP z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PC81712NIP |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PC81712NIP |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 5099 pcs |
| Podatkovni list | PC8171xNSZ Series |
| Izdelek | PC81712NIP.jpg |
| Kategorija | izolatorji |
| Voltage - Output (Max) | 80V |
| Napetost - izolacija | 5000Vrms |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Saturation (Max) | 200mV |
| Vklop / izklop čas (tip) | - |
| Paket naprave za dobavitelja | 4-SMD |
| Serija | - |
| Čas vzpona / padca (vrsta) | 4µs, 3µs |
| Pakiranje | Cut Tape (CT) |
| Paket / primer | 4-SMD, Gull Wing |
| Vrsta izhoda | Transistor |
| Druga imena | 425-1459-1 |
| delovna temperatura | -30°C ~ 100°C |
| Število kanalov | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Vrsta vnosa | DC |
| natančen opis | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-SMD |
| Trenutni količnik prenosa (min) | 160% @ 500µA |
| Razmerje trenutnega prenosa (maks.) | 400% @ 500µA |
| Trenutni - izhod / kanal | 50mA |
| Tok - DC naprej (če) (maks.) | 10mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 5099 kosov Sharp Microelectronics PC81712NIP na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PC81712NSZ0X - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
298278
- del #:
PC81713NIP0X - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
229539
- del #:
PC81712NSZ0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
266470
- del #:
PC81713NIP - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
5837
- del #:
PC81712NSZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
4527
- del #:
PC81710NSZ0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
5685
- del #:
PC81711NIP0X - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
5862
- del #:
PC81711NSZ0X - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
5944
- del #:
PC81712NIP0X - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
5605
- del #:
PC81711NSZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
5733
- del #:
PC81711NIP - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
5417
- del #:
PC81712NSZ1H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - Na zalogi:
4130
- del #:
PC81712NIP0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
5673
- del #:
PC81710NSZJF - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
5657
- del #:
PC81711NIP0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
4369
- del #:
PC81710NSZ1H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - Na zalogi:
5724
- del #:
PC81710NSZ0X - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
286856
- del #:
PC81713NIP1B - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR - Na zalogi:
175898
- del #:
PC81711NSZ0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
4693
- del #:
PC81713NIP0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
5689
