PC81710NIP1H
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC81710NIP1H z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC81710NIP1H z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PC81710NIP1H |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | PC81710NIP1H |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4458 pcs |
| Kategorija | izolatorji |
| Voltage - Output (Max) | 80V |
| Napetost - izolacija | 5000Vrms |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Saturation (Max) | 200mV |
| Vklop / izklop čas (tip) | - |
| Serija | - |
| Čas vzpona / padca (vrsta) | 4µs, 3µs |
| Vrsta izhoda | Transistor |
| delovna temperatura | -30°C ~ 100°C |
| Število kanalov | 1 |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vrsta vnosa | DC |
| natančen opis | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel |
| Trenutni količnik prenosa (min) | - |
| Razmerje trenutnega prenosa (maks.) | - |
| Trenutni - izhod / kanal | 50mA |
| Tok - DC naprej (če) (maks.) | 10mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4458 kosov Sharp Microelectronics PC81710NIP1H na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
TV06RL-23-53PA-LC - Proizvajalci:
Amphenol Aerospace Operations - Opis:
CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE - Na zalogi:
450


