PC81510NSZ0X
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC81510NSZ0X z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC81510NSZ0X z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PC81510NSZ0X |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | PC81510NSZ0X |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5237 pcs |
| Izdelek | PC81510NSZ0X.jpg |
| Kategorija | izolatorji |
| Voltage - Output (Max) | 35V |
| Napetost - izolacija | 5000Vrms |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Saturation (Max) | 1V |
| Vklop / izklop čas (tip) | - |
| Paket naprave za dobavitelja | 4-DIP |
| Serija | - |
| Čas vzpona / padca (vrsta) | 60µs, 53µs |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Vrsta izhoda | Darlington |
| Druga imena | 425-2758 PC81510NSZ0X-ND |
| delovna temperatura | -30°C ~ 100°C |
| Število kanalov | 1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vrsta vnosa | DC |
| natančen opis | Optoisolator Darlington Output 5000Vrms 1 Channel 4-DIP |
| Trenutni količnik prenosa (min) | 600% @ 500µA |
| Razmerje trenutnega prenosa (maks.) | - |
| Trenutni - izhod / kanal | 80mA |
| Tok - DC naprej (če) (maks.) | 10mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 5237 kosov Sharp Microelectronics PC81510NSZ0X na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PC81510NSZ0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na zalogi:
4526
- del #:
PC81510NSZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na zalogi:
5134
- del #:
PC815IY - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na zalogi:
5627
- del #:
PC814XP1J00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
4968
- del #:
PC815XYJ000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na zalogi:
5331
- del #:
PC815XNNSZ0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na zalogi:
5112
- del #:
PC815XNYSZ0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na zalogi:
5848
- del #:
PC814XP - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
5096
- del #:
PC815XIJ000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na zalogi:
5580
- del #:
PC815XPJ000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na zalogi:
6018
- del #:
PC815 - Proizvajalci:
Capital Advanced Technologies, Inc. - Opis:
MEASUREMENT TOOL PITCH CHECKER - Na zalogi:
8885
- del #:
PC814X1J000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
5940
- del #:
PC814XJ0000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Na zalogi:
4446
- del #:
PC814XP1 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
5287
- del #:
PC815XPYJ00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Na zalogi:
4546
- del #:
PC814XPJ000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Na zalogi:
5336
- del #:
PC815XJ0000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Na zalogi:
5896
