PC4N300NSZX
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC4N300NSZX z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC4N300NSZX z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PC4N300NSZX |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISO 1.5KV DARL W/BASE 6DIP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | PC4N300NSZX |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISO 1.5KV DARL W/BASE 6DIP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 4693 pcs |
| Kategorija | izolatorji |
| Voltage - Output (Max) | 30V |
| Napetost - izolacija | 1500Vrms |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | - |
| Vce Saturation (Max) | 1V |
| Vklop / izklop čas (tip) | - |
| Paket naprave za dobavitelja | 6-DIP |
| Serija | - |
| Čas vzpona / padca (vrsta) | - |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | 6-DIP (0.300", 7.62mm), 5 Leads |
| Vrsta izhoda | Darlington with Base |
| Druga imena | 425-1786-5 |
| delovna temperatura | - |
| Število kanalov | 1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Vrsta vnosa | DC |
| natančen opis | Optoisolator Darlington with Base Output 1500Vrms 1 Channel 6-DIP |
| Trenutni količnik prenosa (min) | 100% @ 10mA |
| Razmerje trenutnega prenosa (maks.) | - |
| Trenutni - izhod / kanal | 100mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4693 kosov Sharp Microelectronics PC4N300NSZX na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
OD4028-12LSS - Proizvajalci:
Orion Fans - Opis:
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE - Na zalogi:
21296

