PC123A
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC123A z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite PC123A z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | PC123A |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PC123A |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 5288 pcs |
| Podatkovni list | PC123 Series |
| Izdelek | PC123A.jpg |
| Kategorija | izolatorji |
| Voltage - Output (Max) | 70V |
| Napetost - izolacija | 5000Vrms |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Saturation (Max) | 200mV |
| Vklop / izklop čas (tip) | - |
| Paket naprave za dobavitelja | 4-DIP |
| Serija | - |
| Čas vzpona / padca (vrsta) | 4µs, 3µs |
| Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Vrsta izhoda | Transistor |
| Druga imena | 425-1311-5 |
| delovna temperatura | -30°C ~ 100°C |
| Število kanalov | 1 |
| Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Vrsta vnosa | DC |
| natančen opis | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-DIP |
| Trenutni količnik prenosa (min) | 50% @ 5mA |
| Razmerje trenutnega prenosa (maks.) | 150% @ 5mA |
| Trenutni - izhod / kanal | 50mA |
| Tok - DC naprej (če) (maks.) | 50mA |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 5288 kosov Sharp Microelectronics PC123A na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
PC123FJ0000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
4852
- del #:
PC12311NSZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
5710
- del #:
PC123BJ0000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Na zalogi:
112515
- del #:
PC12310NSZ0X - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Na zalogi:
5962
- del #:
PC12310NFZ0X - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
4906
- del #:
PC12311NSZ0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
5823
- del #:
PC123F1J000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
5955
- del #:
PC123B - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Na zalogi:
4644
- del #:
PC123F2J000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
5575
- del #:
PC12310NSZ0F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Na zalogi:
5860
- del #:
PC12310NSZ - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Na zalogi:
4459
- del #:
PC123FY2J00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
5651
- del #:
PC12311NSZ1H - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
5583
- del #:
PC12311NSZ0X - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
265299
- del #:
PC12311YFZ0X - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
5407
- del #:
PC123AJ0000F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Na zalogi:
4242
- del #:
PC12310YFZ0X - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
5260
- del #:
PC123CJ0000F - Proizvajalci:
Socle Technology Corporation - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
4158
- del #:
PC123FY5J00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
5588
- del #:
PC123FY1J00F - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Na zalogi:
6042
