LQ121S1DG81
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite LQ121S1DG81 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite LQ121S1DG81 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | LQ121S1DG81 |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $109.564 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | LQ121S1DG81 |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 323 pcs |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Ogled območja | 246.00mm W x 184.50mm H |
| Zaslon na dotik | - |
| Serija | - |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vmesnik | Parallel, 18-Bit (RGB) |
| Grafična barva | Red, Green, Blue (RGB) |
| Dot Size | - |
| Dot Pixels | 800 x 600 (SVGA) |
| Dot Pitch | 0.31mm W x 0.31mm H |
| Vrsta zaslona | TFT - Color |
| Način prikaza | Transmissive |
| Diagonalna velikost zaslona | 12.1" (307.34mm) |
| natančen opis | Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 12.1" (307.34mm) 800 x 600 (SVGA) |
| Osvetlitev ozadja | LED - White |
| Barva ozadja | - |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 323 kosov Sharp Microelectronics LQ121S1DG81 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
LQ150X1LG91 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY XGA 15" - Na zalogi:
440
- del #:
LQ10D368 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 10.4" 640X480 VGA - Na zalogi:
4399
- del #:
LQ121S1LG41 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Na zalogi:
4132
- del #:
LQ104V1DG51 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 10.4" 640X480 VGA - Na zalogi:
5522
- del #:
LQ121S1LG84 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1" - Na zalogi:
319
- del #:
LQ121S1LG88 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Na zalogi:
572
- del #:
LQ121K1LG52 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY WXGA1 12.1" - Na zalogi:
264
- del #:
LQ150X1LG98 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA - Na zalogi:
5385
- del #:
LQ104S1LG81 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY SVGA 10.4" - Na zalogi:
241
- del #:
LQ104V1LG81 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY VGA 10.4" - Na zalogi:
335
- del #:
LQ150X1LG96 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA - Na zalogi:
235
- del #:
LQ121S1DG41 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Na zalogi:
4360
- del #:
LQ104V1DG62 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 10.4" 640X480 VGA - Na zalogi:
324
- del #:
LQ121S1DC71 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Na zalogi:
5960
- del #:
LQ104S1DG34 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 10.4" 800X600 SVGA - Na zalogi:
4153
- del #:
LQ104V1DG81 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY VGA 10.4" - Na zalogi:
319
- del #:
LQ121S1LG86 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Na zalogi:
265
- del #:
LQ121X3LG02 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 12.1" 1024X768 XGA - Na zalogi:
216
- del #:
LQ150X1LG11 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
TFT 15"LCD COLOR W/LED BCK LT - Na zalogi:
269
- del #:
LQ150X1LG82 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA - Na zalogi:
4623

