LQ057Q3DC03A
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite LQ057Q3DC03A z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite LQ057Q3DC03A z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | LQ057Q3DC03A |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7" |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 30 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $49.061 | |||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | LQ057Q3DC03A |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7" |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 693 pcs |
| Podatkovni list | LQ057Q3DC03(A) Specification |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Ogled območja | 115.20mm W x 86.40mm H |
| Zaslon na dotik | - |
| Serija | - |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vmesnik | Parallel, 18-Bit (RGB) |
| Grafična barva | Red, Green, Blue (RGB) |
| Dot Size | - |
| Dot Pixels | 320 x 240 (QVGA) |
| Dot Pitch | 0.36mm W x 0.36mm H |
| Vrsta zaslona | TFT - Color |
| Način prikaza | Transmissive |
| Diagonalna velikost zaslona | 5.7" (144.78mm) |
| natančen opis | Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 5.7" (144.78mm) 320 x 240 (QVGA) |
| Osvetlitev ozadja | LED - White |
| Barva ozadja | - |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 693 kosov Sharp Microelectronics LQ057Q3DC03A na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
LQ064V3DG06 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
TFT 6.4"LCD COLOR W/LED BCK LT - Na zalogi:
5687
- del #:
LQ065Y5DG03 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 6.5" 800X480 WVGA - Na zalogi:
5780
- del #:
LQ050Y3DC01 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 5.0" 800X480 WVGA - Na zalogi:
6036
- del #:
LQ070Y3DG3A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 7.0" 800X480 WVGA - Na zalogi:
659
- del #:
LQ065Y5DZ01A - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 6.5" 800X400 WVGA - Na zalogi:
505
- del #:
LQ057Q3DC03 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7" - Na zalogi:
680
- del #:
LQ057V3DG01 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 5.7" 480X240 VGA - Na zalogi:
4976
- del #:
LQ065Y5DZ01 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
TFT 6.5"LCD COLOR W/LED BCK LT - Na zalogi:
4004
- del #:
LQ050Q5DR01 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 5.0" 320X240 QVGA - Na zalogi:
5476
- del #:
LQ070K1LX80 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 7.0" 800X1280 WXGA - Na zalogi:
4160
- del #:
LQ070Y3DG3B - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 7.0" 800X480 WVGA - Na zalogi:
684
- del #:
LQ043T1DG29 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA - Na zalogi:
2475
- del #:
LQ050Y3DC02 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 5.0" 800X480 WVGA - Na zalogi:
1967
- del #:
LQ057Q3DC02 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 5.7" 320X240 QVGA - Na zalogi:
328
- del #:
LQ043T3DX04 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA - Na zalogi:
4899
- del #:
LQ064V3DG01 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 6.4" 640X480 VGA - Na zalogi:
5808
- del #:
LQ043Y1DY01 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 4.3" 800X480 WVGA - Na zalogi:
1877
- del #:
LQ070Y3DG05 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
TFT 7.0"LCD COLOR W/LED BCK LT - Na zalogi:
4375
- del #:
LQ043Y1DX07 - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LCD TFT 4.3" 800X480 WVGA - Na zalogi:
1138

