GW6DGE50NFC
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GW6DGE50NFC z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GW6DGE50NFC z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GW6DGE50NFC |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COB MEGA ZENIGATA COOL WHT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
Product parameter
| številka dela | GW6DGE50NFC |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COB MEGA ZENIGATA COOL WHT |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4555 pcs |
| Izdelek | GW6DGE50NFC.jpg |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Valovna dolžina | - |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 50V |
| Kotni kot | - |
| Tip | Chip On Board (COB) |
| Temperatura - preskus | - |
| Velikost / dimenzija | 20.00mm L x 24.00mm W |
| Serija | Mega Zenigata |
| Pakiranje | Tray |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | - |
| Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) | - |
| Tip objektiva | Flat |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina | 1.80mm |
| Flux @ Tok / Temperatura - Preskus | - |
| Lastnosti | - |
| natančen opis | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Mega Zenigata White, Cool Rectangle |
| Tok - preskus | 950mA |
| Tok - maks | 1.5A |
| Konfiguracija | Rectangle |
| Barva | White, Cool |
| CRI (indikator barvnih odtisov) | - |
| CCT (K) | 5000K |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 4555 kosov Sharp Microelectronics GW6DGE50NFC na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com

