GW6BGW30HD6
Sharp Microelectronics
Slike so samo za sklicevanje.
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GW6BGW30HD6 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Za podrobnosti o izdelku glejte specifikacije izdelka.
Kupite GW6BGW30HD6 z zaupanjem od Components-Store.com, 1 letno garancijo
Zahtevaj citat
| številka dela | GW6BGW30HD6 |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COB MINI ZENIGATA |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podobni izdelki
- povezane novice
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | GW6BGW30HD6 |
|---|---|
| Proizvajalec | Sharp Microelectronics |
| Opis | LED COB MINI ZENIGATA |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5086 pcs |
| Podatkovni list | GW6BxWxxHD6 Specifications |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Valovna dolžina | - |
| Napetost - naprej (Vf) (Typ) | 34.5V |
| Kotni kot | - |
| Tip | Chip On Board (COB) |
| Temperatura - preskus | 90°C |
| Velikost / dimenzija | 15.00mm L x 12.00mm W |
| Serija | Mini Zenigata |
| Pakiranje | Tray |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 105 lm/W |
| Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) | - |
| Tip objektiva | Flat |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina | 1.40mm |
| Flux @ Tok / Temperatura - Preskus | 1085 lm (Typ) |
| Lastnosti | - |
| natančen opis | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Mini Zenigata White, Warm Rectangle |
| Tok - preskus | 300mA |
| Tok - maks | 600mA |
| Konfiguracija | Rectangle |
| Barva | White, Warm |
| CRI (indikator barvnih odtisov) | 90 |
| CCT (K) | 3000K 3-Step MacAdam Ellipse |
Components-Store.com je zanesljiv zastopnik za skladiščenje elektronskih komponent. Specializirani smo za vse elektronske komponente serije Sharp Microelectronics. Imamo 5086 kosov Sharp Microelectronics GW6BGW30HD6 na zalogi zdaj na voljo. Zahtevajte ponudbo distributerja elektronskih komponent na Components-Store.com, naša prodajna ekipa vas bo kontaktirala v 24 urah.
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
E-pošta RFQ: info@Components-Store.com
Podobni izdelki
- del #:
GW6BGR50HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA COOL WHT - Na zalogi:
5155
- del #:
GW6BME27HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
5052
- del #:
GW6BGR30HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
4517
- del #:
GW6BGR27HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
4766
- del #:
GW6BGW27HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
5359
- del #:
GW6BGS30HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHITE - Na zalogi:
5857
- del #:
GW6BGR40HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA NEU WHT - Na zalogi:
4415
- del #:
GW6BGS50HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA COOL WHT - Na zalogi:
5418
- del #:
GW6BME30HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
4957
- del #:
GW6BGW30HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - Na zalogi:
4667
- del #:
GW6BGW40HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA NEU WHT - Na zalogi:
4596
- del #:
GW6BGW50HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA COOL WHT - Na zalogi:
5746
- del #:
GW6BGS40HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA NEU WHITE - Na zalogi:
5251
- del #:
GW6BME40HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA NEU WHT - Na zalogi:
4396
- del #:
GW6BGS27HED - Proizvajalci:
Sharp Microelectronics - Opis:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHITE - Na zalogi:
3988


